برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فلاحتی نژاد:از سبک وزن‌ها سهمیه المپیک می‌خواهیم نه مدال جهانی

مربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: در رقابت های جهانی وزنه برداری آنتالیا از سبک وزن ها انتظار می رود تنها سهمیه حضور در المپیک لندن 2012 را کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدعلی فلاحتی نژاد در خصوص مدال آوری سبک وزن های تیم در پیکارهای جهانی آنتالیا گفت: کادر فنی برای حضوری شایسته در پیکارهای جهانی روی واقعیت ها برنامه ریزی کرده نه احتمالات و به همین دلیل به هیچ وجه توقع کسب مدال از وزنه برداران سبک وزنمان را نداریم بلکه از آنها انتظار داریم تا با نمایشی قابل قبول در آنتالیا سهمیه حضور در بازی های المپیک لندن را کسب کنند.

مربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص نتایج حاصله از اردوی مشکین شهر گفت: خدا را شکر در اردوی اردبیل همه چیز برای آماده سازی ملی پوشان فراهم شده بود و به همین دلیل کادر فنی در مشکین شهر توانست آنطور که می خواست برنامه های تمرینی و آماده سازی اش را روی ملی پوشان پیاده کند.

قهرمان سابق وزنه برداری جهان ادامه داد: به جز ربیعی که به دلیل مصدومیت متاسفانه از ترکیب نهایی تیم ملی خط خورد بقیه نفرات بدون هیچگونه مشکل یا مصدومیت خاصی کار آماده سازی شان را ادامه می دهند. ربیعی هم در اردو مصدوم نشد بلکه درد کهنه ای در ناحیه کتف چپش داشت که به دلیل انجام تمرینات سنگین آماده سازی تشدید شد و مجبور شدیم او را کنار بگذاریم.

فلاحتی نژاد در پایان درباره دلایل انتخاب کرمانشاه به عنوان محل برپایی آخرین اردوی تیم ملی پیش از اعزام به ترکیه خاطر نشان کرد: پیش از این قرار بود بعد از مشکین شهر عازم یکی از شهرهای شمالی کشور شویم و اردوی سطح دریا را درآنجا برپا کنیم اما به خاطر اینکه شرایط مهیا نشد و جایی که در خور شآن تیم ملی باشد آماده نشد با هما هنگی های انجام شده توسط مسئولان فدراسیون ورایزنی های مکرر سرمربی تیم ملی تصمیم بر این شد که آخرین مرحله اردو پیش از اعزام به ترکیه در کرمانشاه برپا گردد.

مسابقات جهانی آنتالیا اواخر شهریور ماه در ترکیه برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: