برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيم فوتسال فولاد ماهان قهرماني خود در فصل گذشته را جشن گرفت

ورزش. توپي. فوتسال. فولاد ماهان
اصفهان - تيم فوتسال فولاد ماهان اصفهان قهرماني خود در فصل گذشته رقابت هاي ليگ برتر باشگاههاي كشور و اولين دوره جام باشگاههاي آسيا را جشن گرفت.

به گزارش ايرنا ، در اين مراسم كه پنجشنبه شب در يكي از تالارهاي اصفهان برگزار شد ، استاندار اصفهان ، شهرزاد از نمايندگان مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ، ترابيان رييس كميته فوتسال كشور و مديركل تربيت بدني استان اصفهان حضور داشتند.

در اين مراسم ، استاندار اصفهان از ورزش به عنوان يك نشاط اجتماعي نامبرد و اظهارداشت: نشاط اجتماعي در طول تاريخ انقلاب اسلامي به واسطه برخي از افراط و تفريطها تحت تاثير قرارگرفته است كه دولت دهم درصدد است تا براساس موازين اسلامي به اصلاح آن بپردازد.

عليرضا ذاكر اصفهاني ، افزود: تيم‌هاي ورزشي ، بخشي از اين نشاط را مي توانند به جامعه تزريق كنند و با پركردن اوغات فراغت جوانان زمينه‌هاي ايجاد نشاط اجتماعي را فراهم كنند.

وي با بيان اين مطلب كه باشگاههاي قدرتمندي در استان اصفهان حضور دارند، تصريح كرد: ورزش استان اصفهان در بخش‌هاي همگاني و قهرماني از شرايط خوبي برخوردار است.

استاندار اصفهان تاكيد كرد : ورزش استان اصفهان در سطح كشور از جايگاه بالايي برخوردار است از اينرو مورد توجه استانداري اصفهان قرار دارد.

ذاكر اصفهاني با اشاره به قهرماني تيم‌هاي ورزشي اصفهان در رقابت‌هاي داخلي و بين‌المللي گفت: كسب اين عنوان‌ها ما را به ارتقاي سطح ورزش استان اميدوار كرده و مسوولان استان و تربيت بدني اصفهان تلاش خود را براي ايجاد زيرساخت‌هاي ورزش استان بكار گرفته است.

وي بااشاره به اينكه تكميل ورزشگاه نقش جهان يكي از مطالبات جدي مردم اصفهان مي‌باشد ، تصريح كرد: اين پروژه جزء هشت پروژه كلان عمراني استان قرار گرفته است كه در نامه‌اي به رييس جمهور خواستار تامين اعتبار ‪۳۰‬ ميليارد توماني براي تكميل اين پروژه شده ايم.

استاندار اصفهان از موافقت رييس جمهور با اين درخواست ياد شده خبرداد و افزود: رييس جمهور بررسي تامين اعتبار تكميل پروژه نقش جهان را به عزيزي معاونت راهبردي رياست جمهوري ارجاع دادند و ما در تلاشيم تا با در اختيار گرفتن اين اعتبار عمليات تكميلي ورزشگاه نقش جهان را سرعت ببخشيم.

وي همچنين به سرمايه‌گذاري بخش خصوصي در ورزش استان اصفهان اشاره كرد و گفت: ورود بخشي خصوصي سطح رقابت تيم‌هاي ورزشي را افزايش مي‌دهد و زمينه ساز ارتقاي سطح ورزش استان مي‌شود.

ذاكر اصفهاني با اعلام حمايت استانداري اصفهان از بخش خصوصي براي سرمايه گذاري در ورزش ، از ساير شركت‌ها و سرمايه داران خصوصي خواستار سرمايه گذاري در ورزش استان شد.

وي با تقدير از مسوولان باشگاه فولاد ماهان ، قهرماني اين تيم در فصل گذشته رقابت‌هاي ليگ برتر فوتسال و باشگاههاي آسيا را به مردم اصفهان ، بازيكنان و دست اندركاران اين باشگاه تبريك گفت و ابراز اميدواري كرد موفقيت‌هاي تيم‌هاي اين باشگاه استمرار يابد.

در اين آيين مديركل تربيت بدني استان اصفهان نيز با اشاره به اينكه رشد ورزش همگاني ، قهرماني و حرفه‌اي بايد يكسان باشد ، گفت: چنانچه رشد اين بخش‌ها با يكديگر نوسان داشته باشد ، رشد سرطاني اتفاق افتاده است و موفقيت حاصل نمي‌شود.

رشيد خدابخش با اشاره به اينكه ورزش استان اصفهان در حال تدوين برنامه پنج ساله است ، ابراز اميدواري كرد باشگاههاي ورزشي بخش خصوصي در تدوين اين طرح مشاركت جدي داشته باشند و با مشاركت در برنامه هيات‌ها و ادارات تربيت بدني شهرستان‌ها ، زمينه پرورش استعدادها را براي استفاده در برنامه‌هاي قهرماني خود فراهم كنند.

در پايان اين مراسم كه با نورافشاني همراه بود ، به هريك از بازيكنان فصل گذشته اين تيم ، هدايايي اهدا شد.


تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: