برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معصومي در گفت و گو با فارس:استفاده از عكس قهرمان غيربومي در سربرگ هيات توهين به من است

فردين معصومي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص اظهار نارضايتي‌اش از استفاده هيات كشتي گيلان از عكس عليرضا دبير در سربرگ هيات اين استان، اظهار داشت: قضيه خاصي نبود. عكس عليرضا دبير را در سربرگ هيات كشتي گيلان قرار داده بودند كه به اين مسئله واكنش نشان دادم. دليلش هم اين بود كه با داشتن قهرماناني چون من، ابراهيم مهربان، رضا بحركاظمي و ... چرا بايد از عكس يك قهرماني غيربومي در سربرگ هيات استفاده كنند؟ من اين كار را يك توهين به خود مي‌دانم.
وي خاطرنشان ساخت: با عليرضا دبير خيلي رفيقم و هر وقت با مشكلي مواجه مي‌شوم، با او مشورت كرده و او هم كمكم مي‌كند؛ ولي به من برمي‌خورد كه در استاني كه برايش مدال جهاني و بازي‌هاي آسيايي گرفته‌‌ام، با من اين برخورد شود و عكس دبير يا فرد ديگري در سربرگش قرار بگيرد. هدفم بي‌احترامي به هيچ‌كسي نيست؛ اما تحمل اين موضوع برايم سخت است. آنها پشت مدال‌هاي من سنگر مي‌گيرند و با آن پز مي‌دهند؛ اما از عكس فرد ديگري استفاده مي‌كنند.
معصومي تاكيد كرد: برايم قابل‌قبول نيست كه 8 يا 9 ماه، رئيس، نايب‌رئيس و دبير هيات اين عكس را نديده‌اند. آنها در مسابقات بسيج كه در رشت هم برگزار شد، عكس لحظه‌اي از كشتي‌ام با علي‌عيسي‌يف كه روي پل رفته بودم را در سالن نصب كرده بودند. اين معنايي جز غرض‌ورزي ندارد. رئيس هيات گيلان اشراف زيادي روي كشتي ندارد. نمي‌خواهم وارد حاشيه شوم و خودم را براي شركت در مسابقات جهاني آماده مي‌كنم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: