برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

براي حضور در اردوي تيم مليبراري: رئيس دانشگاه ساري همكاري لازم را با من ندارد

محمدرضا براري در گفت‌ و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس "توانا "، در خصوص آخرين وضعيتش اظهار داشت: در حال حاضر به 90 درصد آمادگي رسيده‌ام و تا پايان اردوي كرمانشاه به آمادگي كامل خواهم رسيد.
وي افزود: شرايط ركوردي خوبي دارم و اگر در مسابقات جهاني تركيه حضور داشته باشم مي‌توانم يكي از مدال‌هاي دسته 105 كيلوگرم را به دست آورم.
وي در مورد وضعيت تحصيلي خود عنوان كرد: در حال حاضر دانشجوي دانشگاه ساري هستم، اما مدتي است به دليل حضور چند ماهه در اردوهاي تيم ملي نمي‌توانم به درس هايم برسم. از اين رو رئيس دانشگاه به دليل غيبت‌هايم با من مساعدت نمي‌كند تا بتواتم در اردوي آمادگي كرمانشاه حضور داشته باشم و براي مسابقات جهاني آماده شوم. وقتي يك ملي پوش تمام تلاش خود را به كار مي‌گيرد تا پرچم كشورش را در مسابقات بين‌المللي به اهتزاز در بياورد، واقعاً اين حق يك ورزشكار است كه مسئولان دانشگاه همكاري لازم را با وي داشته باشند.
ملي‌پوش وزنه‌بردار دسته 105 كيلوگرم گفت: مسئولان دانشگاه آزاد ساري و استاد‌هايمان مي‌گويند هيچ فرقي بين شما و دانشجويي كه تازه وارد است وجود ندارد و به همين منظور شرايط من را درك نمي‌كنند.
براري ياد آور شد: از مسئول دانشگاه آزاد واحد ساري در خواست مي‌كنم فرصتي به من دهد كه درس‌هايم را به صورت غير حضوري انتخاب كنم تا در اردوي كرمانشاه حضور داشته باشم و خود را براي مسابقات جهاني به آمادگي كامل برسانم.
وي خاطر نشان كرد: اردوي مشكين‌شهر اردبيل از هر لحاظ فوق‌‌‌العاده بود، چون بيشترين ركورهاي دوران ورزشي خودم را در آنجا به ثبت رساندم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: