برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بعد از معرفي تيم‌هاي آزاد و فرنگي اعزامي به مسكوتهران بيشترين ملي‌پوش را در تيم‌هاي ملي كشتي دارد

به گزارش خبرگزاري فارس، مسابقات جهاني 2010 نيمه دوم شهريور ماه در مسكوي روسيه برگزار مي‌شود.
در همين راستا روز گذشته ملي‌پوشان تيم‌هاي آزاد و فرنگي اعزامي به اين رقابت‌ها معرفي شدند كه در مجموع 2 تيم، استان تهران با 3 نماينده، بيشترين ملي‌پوش را دارد.
حسن رحيمي در 55 كيلوي آزاد همراه با حميد سوريان و امير علي‌اكبري در اوزان 55 و 96 كيلوي فرنگي اين نفرات را تشكيل مي‌دهند.
بعد از تهران مازندراني‌ها با سيدمراد محمدي و مهدي تقوي در وزن‌هاي 60 و 66 آزاد همراه با حضور مشروط رضا يزداني بيشترين نماينده را در تيم ملي دارند.
اگر مصدوميت يزداني بهبود پيدا كرده و وي تا روز اعزام به مسكو آمادگي مطلوب كسب كند،‌ تعداد ملي‌پوشان 2 استان تهران و مازندران برابر خواهد شد با اين تفاوت كه تهران تنها يك نماينده در آزاد و 2 نماينده در فرنگي دارد؛ اما هر 3 نماينده مازندران در رشته آزاد ملي‌پوش هستند و آنها در رشته فرنگي نماينده‌اي در جهاني ندارند.
اگر يزداني به جهاني نرسد؛ آن‌وقت تعداد ملي‌پوشان كرمانشاهي‌ها نيز به عدد 2 مي‌رسد.
عرفان اميري در 96 كيلوي آزاد جايگزين يزداني مي‌شود و محمد قرباني هم دوبنده سنگين‌وزن فرنگي را به خود اختصاص داده است.
اين در حالي است كه استان‌هاي همدان با صادق گودرزي در 74 كيلوي آزاد،‌ قزوين با احسان لشگري در 84 كيلوي آزاد، گيلان با فردين معصومي در 120 كيلوي آزاد، فارس با اميد نوروزي در 60 كيلوي فرنگي، خوزستان با سعيد عبدولي در 66 كيلوي فرنگي، كرج با مهدي محمدي در 74 كيلوي آزاد و لرستان نيز با طالب‌ نعمت‌پور در 84 فرنگي هر كدام يك نماينده در تيم‌هاي ملي دارند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: