برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با توصيه كادر پزشكي تيم ملي وزنه‌برداريربيعي 2 هفته ديگر تمرينات بدنسازي را آغاز مي‌كند

به گزارش خبرنگار باشگاه خبري فارس«توانا»، وحيد ربيعي كه به دليل آسيب‌ديدگي ناحيه كتف در آخرين روزهاي اردوي مشكين‌شهر از ادامه تمرينات بازماند با تجويز كادر پزشكي، 2 هفته استراحت مي‌كند.
وي در مورد آخرين وضعيت مصدوميتش گفت: پزشكان توصيه كرده‌اند كه 2 هفته استراحت كنم و سپس تمرينات بدنسازي را شروع كنم. البته فردا بايد نزد پزشك بروم و پس از آن بهتر مي‌توانم در مورد درمان مصدوميتم صحبت كنم.
وي ادامه داد: در شرايطي كه تمرينات خوبي را انجام داده بودم و مي‌توانستم در مسابقات جهاني آنتاليا براي ايران افتخارآفريني كنم، متأسفانه مصدوميت كتفم تشديد شد تا شانس حضور در اين رقابت‌ها را از دست بدهم. با وجود اين بدشانسي تلاش مي‌كنم تا براي بازي‌هاي آسيايي گوانگجو در تيم ملي حاضر شوم.
ربيعي درباره بهداد سليمي و سجاد انوشيرواني 2 وزنه‌بردار دسته فوق سنگين تيم ملي، گفت: خوشبختانه سليمي در بهترين شرايط آمادگي قرار دارد. در مورد انوشيرواني نيز فكر نمي‌كردم به اين سرعت و بعد از جراحي زانويش بتواند خود را به شرايط مطلوب برساند. به نظرم با حضور اين 2 وزنه‌بردار بايد به كسب مدال در مسابقات جهاني آنتاليا اميدوار بود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: