برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دورخيز انوشيرواني براي قهرماني در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو

ورزش. وزنه برداري. انوشيرواني
تهران - سجاد انوشيرواني پس از رقابت‌هاي وزنه برداري قهرماني كشور در سال ‪ ۸۸‬در شيراز، به عنوان يك پديده جوان در دسته ‪ +۱۰۵‬كيلوگرم به جامعه وزنه برداري معرفي شد.

به گزارش ايرنا؟ در ادامه اين روند موفقيت آميز بود كه اين وزنه بردار اردبيلي توانست با وزنه‌هاي قابل قبولي كه بالاي سر برد به تيم ملي نيز دعوت شود. انوشيرواني از همان زمان حضور مستمري در اردوهاي تيم ملي داشت تا جائي كه نامش به عنوان يكي از نفرات اصلي كادر فني براي حضور در مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا و بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو مطرح شود.

اما تشديد درد كهنه زانو، باعث شد او دو هفته پيش پايش را به تيغ جراحان بسپارد و عملا رقابت‌هاي جهاني آنتاليا را كه برايش خيلي زحمت كشيده بود از دست بدهد. وي كه از روز شنبه و با آغاز اردوي مشكين شهر، در كنار ديگر ملي پوشان، تمريناتش را از سر گرفته، درباره آخرين وضعيتش گفت:
خوشبختانه چند روزي است كه بخيه پايم را باز كرده و در حال حاضر تمرين هاي بدنسازي و قدرتي را خيلي سبك دوباره شروع كرده ام.البته كادر فني و پزشكان تيم ملي نيز خيلي كمك كردند تا سريعتر به شرايط عادي بازگردم.

وي افزود: به همين خاطر قصد دارم در اردوي مشكين شهر، تمرين‌هاي تخصصي تري را در كنار ديگر ملي پوشان پيگيري كنم تا هر چه زودتر به شرايط ايده آل آمادگي دست يابم.

انوشيرواني در خاتمه ادامه داد: هرچند براي حضور در رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ آنتاليا خيلي تمرين كردم، اما گويا قسمت نبود و با مصدوميتي كه برايم پيش آمد حضور در اين پيكارها را از دست دادم، اما هيچ وقت اميدم را از دست نداده و آنقدر تلاش مي‌كنم تا با به دست آوردن آمادگي ايده آل و رسيدن به ركوردهاي قابل قبول در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو به ميدان بروم.تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: