برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شگفتي آفريني وزنه بردار معلول ايران در مسابقات جهاني مالزي

ورزش. وزنه برداري. معلولان. جهان
كوالالامپور - در آخرين روز مسابقات وزنه برداري معلولان جهان در كوالالامپور پايتخت مالزي، سيامك رحمان وزنه بردار سنگين وزن ايران با جابجا كردن ركود جهان به ميزان ‪ ۲۰‬كيلوگرم، شگفتي آفرين اين دوره از مسابقات شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا از مالزي، در مسابقات عصر جمعه، جلال رحمان با بلند كردن وزنه ‪ ۲۸۵‬كيلوگرم توانست ركورد جهان را كه ‪ ۲۶۵‬كيلوگرم و متعلق به كاظم رجبي از ايران بود بشكند.

بر اساس اين گزارش، سيامك رحمان با بالا سر بردن اين وزنه در رسته جوانان مدال طلا را كسب كرد و در رسته بزرگسالان نيز به مقام دوم رسيد و مدال نقره دريافت كرد.

محمد مهدي زاهدي سفير ايران در مالزي نيز با حضور در ورزشگاه محل برگزاري رقابت‌هاي وزنه برداري معلولان جهان، مدال طلاي اين وزن را اهدا كرد.

در وزن به اضافه ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم و در رسته بزرگسالان نيز كاظم رجبي توانست با بلندكردن وزنه ‪ ۱۶۵‬كيلوگرمي به مدال طلاي اين مسابقات دست يابد.

با كسب دو مدال طلا و يك نقره، تا كنون تيم وزنه برداري معلولان جمهوري اسلامي ايران توانسته است به ‪ ۶‬مدال طلا، ‪ ۵‬نقره و ‪ ۲‬برنز دست يابد.

ايرانيان مقيم مالزي نيز با حضور در محل برگزاري مسابقات وزنه برداري معلولان جهان در شهر كوالالامپور، به تشويق وزنه برداران كشورمان پرداختند.

تاریخ: 1389/5/8
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: