برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آغاز هفته ششم لیگ برتر فوتبال با برگزاری 4 بازی

رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران ، امروز با برگزاری 4 دیدار پیگیری می شود . در آغاز هفته ششم این بازی ها ، از ساعت 21 و 30 دقیقه امشب ، تیم استقلال در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم نفت می رود.

در دیگر بازی های امشب نیز در ورزشگاه باهنر کرمان ، تیم مس با فولاد خوزستان دیدار می کند ؛ در ورزشگاه شهید رجایی قزوین تیم پیکان مقابل استیل آذین تهران قرار می گیرد و سپاهان اصفهان در فولاد شهر میزبان پاس همدان است .

دیگر بازی های هفته ششم ، فردا دوشنبه برگزار می شود که بر اساس برنامه ، تراکتورسازی تبریز با ملوان انزلی ؛ سایپا با راه آهن ؛ صبای قم با شهرداری تبریز ؛ صنعت نفت آبادان با ذوب آهن اصفهان ، و پیروزی تهران با شاهین بوشهر دیدار می کنند .

در حال حاضر در جدول رده بندی این رقابت ها ، ذوب آهن با 13 امتیاز صدرنشین است ، پیروزی با 12 امتیاز در رده دوم قرار دارد و پاس همدان با 10 امتیاز ، جایگاه سوم جدول را در اختیار دارد . 

تیم های استیل آذین ، صنعت نفت ، استقلال ، صبا ، فولاد ، ملوان ، سپاهان ، نفت ، سایپا ، تراکتورسازی ، شاهین ، مس ، شهرداری ، پیکان و راه آهن هم در رده های چهارم تا هجدهم ایستاده اند .
تاریخ: 1389/5/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: