برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ستادبحران فوتبال فارس تشکیل شد

فوتبا ل فارس چند صباحی است که حال و روز خوشی ندارد و اوج این ناکامی ها را می توان به سقوط دو تیم برق و مقاومت شهید سپاسی شیراز از لیگ برتر اشاره کرد ، به همین منظور جلسه ای با حضور معاون اداره کل تربیت بدنی ، پیش کسوتان ، کارشناسان و دست اندر کاران تربیت بدنی فارس برگزار گردید و طی آن کارگروهی به منظور بررسی و ریشه یابی ناکامی های فوتبال فارس تشکیل شد .
معاون مالی اداری تربیت بدنی فارس گفت :باید با تشکیل یک کارگروه معضلاتی که فوتبال فارس با آن مواجه است ،مورد بررسی قرار گیرد و آسیب های وارد شده را شناسایی کرد . حید رعلی کامیاب افزود : رسانه ها ی فارس تا کنون به فوتبال این استان کمک کرده اند و با نقد های خود معضلات این رشته پر طرفدار را مورد ارزیابی قرار داده اند و یکی از کسانی که پیشنهاد تشکیل این جلسه را داده مدیر گروه ورزش صدا و سیما ی مرکز فارس است. وی اضافه کرد : هدف از تشکیل این کارگروه برای جلوگیری از بحران است ضمن اینکه باید با یک کار کارشناسی و بدون غرض ورزی تلاش کنیم تا فوتبال فارس که ریشه در فوتبال کشور دارد ،مجددا به لیگ برتر باز گردد .
کامیاب خاطر نشان کرد : در سال همت مضاعف و کار مضاعف باید آموزش و پرورش ، دانشگاه و دلسوزان ورزش در کنار اداره کل تربیت بدنی دست در دست هم داده و به درمان بیماری فوتبال فارس بپردازند .

 

تاریخ: 1389/5/4
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: