برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفت و گو با فارس دايي: حال كه حقانيتم ثابت شد به فيفا شكايت مي‌كنم

علي دايي پس از تمرين امروز در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: خوشبختانه پس از پيروزي مقابل راه آهن تمرينات بسيار خوبي را دنبال كرديم؛ اما متاسفانه 3 بازيكن مصدوم داريم كه تا فردا تكليف آنها براي حضور در بازي مشخص مي‌شود.
وي افزود: خوشبختانه كريم باقري به تركيب 18 نفره ما برگشت و ما از اين بابت مشكلي نداريم. وي پس از مصدوميتش تمرين بسيار خوب و با انگيزه‌اي انجام داد و با صلاحديد كادر فني در بازي مقابل شاهين بوشهر به ميدان مي‌رود.
دايي ادامه داد: ما تمام سعي و تلاش خودمان را انجام مي‌دهيم كه بازي به بازي بهتر باشيم و امتيازهاي لازم را براي قهرماني به دست آوريم.
وي در جواب سؤالي كه آيا قصد داريد از فدارسيون فوتبال به فيفا شكايت كنيد يا خير گفت: مطمئن باشيد با توجه به اينكه روز اول نيز گفتم علي رغم اينكه دوست نداشتم اين اتفاق بيفتد و در مملكت خودم اين مشكل حل شود مي‌خواهم به فيفا شكايت كنم.
وي افزود: حالا كه مردم به تمام حقايق پي بردند و حقانيتم به آنها ثابت شد از طريق فيفا حق خودم را دنبال مي‌كنم و به فيفا شكايت خواهم كرد.
دايي خاطرنشان كرد: من از قبل وكيل بين المللي داشتم. در ايران پيش بين كارهاي من را انجام مي‌دهد و يك وكيل بين المللي هم دارم كه در روزهاي آينده كارهاي اداري ام را انجام مي‌دهد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/31
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: