برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كودتاي ستاره‌ها درحمايت ازجادوگر !

روابط سرد هدايتي و مديران فعلي باشگاه استيل‌آذين تا جايي پيش رفت كه مالك باشگاه حتي حاضر به برگزاري جلسه اختصاصي با مديرعاملش نشد. پس از پايان جلسه اخير هيات‌مديره استيل‌آذين بود كه با اولتيماتوم هدايتي قرار شد تدبيري براي بازگرداندن علي كريمي به استيل‌آذين انديشيده شود.

ولي مديران باشگاه اعلام كردند كه او بايد در دو نوبت از باشگاه و مردم عذرخواهي كند. بعد از اين اتفاق بود كه هدايتي هم درخواست مديرعامل را براي برگزاري جلسه نپذيرفت و به جاي آن به مذاكراتش با واعظ و مهريزي ادامه داد.

به نقل از گل نكته قابل توجه در مورد مذاكرات واعظ و مهريزي با هدايتي در جايي بود كه هرچه بيشتر شرايط باشگاه بررسي مي‌شد، خبرهاي تلخ و ناخوشايند بيشتري به گوش مي‌رسيد. به طور مثال در پايان همين جلسات و همين بررسي‌ها بود كه هدايتي متوجه شد صحبت‌هاي كريمي و افتخاراتش حتي در مورد تعداد كارمندان و حقوق‌بگيران باشگاه درست بوده است. هدايتي كه در طول اين مدت با اعتماد به مديران باشگاهش همه اختيارات را به آنها واگذار كرده بود، طي روزهاي گذشته ضمن جلسه با واعظ و مهريزي، كوچكترين انتقادي از مديران باشگاه انجام نداد و فقط به آناليز و بررسي اتفاقات باشگاهش پرداخت.


نگذاشتند سياوش 8 بپوشد
اكبرپور پيش از ديدار تيمش مقابل مس‌كرمان نقشه‌هاي جالبي در حمايت از علي كريمي را در سر مي‌پروراند. اكبرپور كه به خاطر دوستي با علي كريمي به استيل‌آذين پيوست و قصد داشت تا زير پيراهن اصلي‌اش براي بازي، پيراهن شماره هشت علي كريمي را بر تن كند. سياوش در گفت‌وگو با دوستانش در استيل‌آذين مي‌گفت: «مي‌دانم كه در اين بازي گل مي‌زنم. به دلم افتاده كه امشب، شب من است. دوست دارم پيراهن علي را زير پيراهن خودم بپوشم تا اگر گل زدم، شماره علي را به دوربين‌ها و تماشاگران نشان دهم. دوست دارم اينطوري از كريمي حمايت كنم.» البته نقشه‌هاي جالب و دوستانه سياوش خيلي‌زود نقش بر آب شد، چون مسوولان باشگاه استيل‌آذين با توجه به ارتباط تيره و سردشان با كريمي، خيلي‌زود در اين مورد به سياوش اولتيماتوم دادند و اجازه اين كار را از او گرفتند.

دسته‌گل روي صندلي كريمي
حمايت بازيكنان استيل‌آذين از كريمي در روزهاي اخير تمامي نداشت. با وجود حمايت‌هاي مسوولان باشگاه، بازيكنان استيل‌آذين شب بازي با مس‌كرمان دست به كار جالبي زدند. هنگام صرف شام در هتل بود كه روي نخستين صندلي ميز شام و درست جايي كه متعلق به علي كريمي بود، دسته‌گلي از سوي بازيكنان تيم استيل‌آذين قرار داده شد تا شايد آقايان به ياد كريمي بيفتند. پس از گذشت چند دقيقه بود كه مسوولان باشگاه متوجه اين موضوع شدند و خيلي‌زود اين ماجرا نيز جمع و جور شد تا با توجه به حضور مديران باشگاه جايي از ياد علي كريمي در استيل‌آذين باقي نماند. تومباكوويچ، سرمربي صربستاني تيم استيل‌آذين كه از حاميان علي كريمي محسوب مي‌شود، وقتي با اين صحنه‌ها روبه‌رو شد با تعجب از مترجمش در اين مورد سوال مي‌كرد و در پايان نيز در گفت‌وگو با نزديكانش پيگير اخبار و اتفاقات مربوط به آقاي شماره هشت شد.

معدنچي به گناه حمايت از كريمي سكونشين شد
البته اين پايان ماجراي حمايت بازيكنان استيل‌آذين از علي كريمي نبود. در حالي كه مهرزاد معدنچي به عنوان يكي از دوستان صميمي و حاميان علي كريمي به دنبال بازگشت او به استيل‌آذين بود و حتي در مورد حرف ناهار دسته‌جمعي استيل‌آذيني‌ها نيز مصاحبه‌اي را انجام داده بود، ناگهان در روز بازي با مس‌كرمان نامش از ليست سرخ‌ها خارج شد. در مورد دليل اين اتفاق هيچ صحبتي مطرح نشده و جالب اينكه خود معدنچي نيز در گفت‌وگو با دوستانش شايعه هرگونه مصدوميتي را تكذيب كرده است.

 

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: