برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرين اخبار از مصدومان پرسپوليس

نوري به دليل مصدوميت شرايط مبهمي براي بازي در پرسپوليس دارد اما علي دايي از پزشك تيم خواسته است هر طور شده است او را به بازي شاهين بوشهر برساند

كمتر پيش آمده كه پرسپوليس در اين فصل همه بازيكنان را يكجا در اختيار داشته باشد، در حال حاضر تيم او 5 مصدوم دارد كه خبرنگار گل وضعيت تك تك آنها را از دكتر زرينه پزشك اين تيم جويا شده است:
حسين بادامكي: بعد از بازي نسبتا خوبش در بازي مقابل راه آهن در روز گذشته در تمرين پرسپوليس روي تكل دو پاي محمد پروين مصدوم شد و به احتمال بسيار زياد بازي فردا را از دست خواهد داد.
محمدنوري: از بازيكنان مورد علاقه علي دايي است كه در حال حاضر مغزتهاجمي اين تيم نيز به حساب مي‌آيد. او به دليل مصدوميت شرايط مبهمي براي بازي در پرسپوليس دارد اما علي دايي از پزشك تيم خواسته است هر طور شده است او را به بازي شاهين بوشهر برساند.
مجتبي شيري: شيري فعلا بازيكني نيست كه بشود رويش حساب كرد. اين بازيكن منتظر پاسخ ام آر آي است تا ببيند كه كي مي‌تواند به تمرينات پرسپوليس اضافه شود.
اشپيتيم آرفي: گفته مي‌شود مصدوميت اين بازيكن تمارض است. در پرسپوليس كسي از آرفي دلخوشي ندارد و اين مصدوميت هم با همان نگاه مورد بررسي قرار گرفته است
. تياگو: اين هافبك برزيلي از پس فردا به تمرينات تيم بازخواهد گشت.
 

تاریخ: 1389/5/31
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: