برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کوروش باقری:وزنه برداران ایرانی در آنتالیا نتایج خوبی کسب می‌کنند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان نسبت به عملکرد خوب وزنه برداران این تیم در رقابت‌های جهانی 2010 آنتالیا ابراز امیدواری کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، باقری در فاصله کمتر از 50 روز تا آغاز مسابقات جهانی آنتالیا در خصوص وضعیت 12 ملی پوش حاضر در اردوی تیم ملی گفت: در 69 کیلوگرم وضعیت احسان رضائیان از سید مهدی پانزوان بهتر است اما من با توجه به شناختی که از پانزوان دارم تا آخرین روز اردو، نسبت به این موضوع که تغییراتی در رکوردهای این وزنه بردار با سابقه ایجاد شود، امیدوار خواهم بود.

وی در ادامه با ابراز امیدواری از موفقیت تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات جهانی آنتالیا یاد کرد و افزود: در وزن 77 کیلوگرم کیانوش رستمی را داریم که یک سال دیگر هم شانس حضور در مسابقات جهانی جوانان را دارد. کیانوش اگر خودش را باور داشته باشد، در آینده‌ای نزدیک بیشتر از او خواهید شنید.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری خاطر نشان کرد: کیانوش عنوان قهرمانی جوانان جهان را یدک می کشد اما این زیاده خواهی است که از او در مسابقات جهانی بزرگسالان امسال هم انتظار مدال داشته باشیم. البته من مطمئنم این وزنه بردار در مسابقات جهانی آنتالیا 2010 رکوردهای بهتری را در مقایسه با مسابقات جهانی جوانان از خود بر جا خواهد گذاشت.

باقری در بیان دلایل انتخاب مشکین شهر به عنوان مکان جدید اردوی تیم ملی گفت: به دلیل رقیق تر بودن اکسیژن هوا و تولید بیشتر گلبول‌های قرمز خون، شرایط تنفسی ورزشکاران در مشکین شهر به مراتب بهتر از تهران خواهد بود. از نظر روانی هم تمرینات مستمر وزنه برداران در تهران، باعث خستگی آنها می شود. همچنین با تغییر مکان اردو، به لحاظ تغذیه نیز در زندگی اردویی ملی پوشان تنوع ایجاد می شود. 

وی تصریح کرد: ناگفته نماند باتوجه به اینکه اردبیل زادگاه حسین رضازاده است، همواره امکانات اردویی خوبی در اختیار وزنه برداران قرار می گیرد و این موضوعی بود که بنده در زمان حضورم در تیم ملی به عینه شاهد آن بودم.


تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: