برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اردوي تيم ملي وزنه برداري از فردا در مشكين شهر آغاز مي‌شود

ورزش. وزنه برداري. اردو
تهران - تيم ملي وزنه برداري كشورمان براي آماده‌سازي هر چه بيشتر جهت حضور در مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا ‪ ۲۰۱۰‬و بازيهاي آسيايي گوانگ ژو، اردوي ‪ ۳‬هفته‌اي خود را از فردا در مشكين شهر اردبيل آغاز مي‌كند.

به گزارش روز جمعه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون وزنه برداري، ‪۱۲‬ ملي پوش حاضر در اردو به همراه كوروش باقري، سرمربي و محمد علي فلاحتي نژاد، مربي تيم ملي بزرگسالان، صبح جمعه تهران را به مقصد اردبيل ترك كردند تا از روز شنبه ‪ ۹‬مرداد، به مدت ‪ ۲۱‬روز در مشكين شهر اردبيل، دور جديدي از تمرينات خود را آغاز كنند.

احسان رضائيان و سيد مهدي پانزوان در دسته ‪ ۶۹‬كيلوگرم، كيانوش رستمي در دسته ‪ ۷۷‬كيلوگرم، كيا قدمي و اصغر ابراهيمي در دسته ‪ ۹۴‬گيلوگرم، حامد مجيدي، محسن بيرانوند، بهادر مولائي و محمدرضا براري در دسته ‪ ۱۰۵‬كيلوگرم و وحيد ربيعي، سجاد انوشيرواني و بهداد سليمي در دسته ‪ +۱۰۵‬كيلوگرم، ‪۱۲‬ وزنه برداري هستند كه با حضور در ليست نهائي تيم ملي براي تصاحب دوبنده اين تيم در مسابقات جهاني‪ ۲۰۱۰‬آنتاليا در اردوي تيم ملي با يكديگر رقابت مي‌كنند.

گفتني است اردوي مشكين شهر، پس از اردوي قزوين و مجارستان، سومين اردوي خارج از تهران تيم ملي وزنه برداري در سال جاري به شمار مي‌رود.

همچنين كادر فني تيم ملي در نظر دارد تا قبل از مسابقات جهاني ‪۲۰۱۰‬ آنتاليا كه از ‪ ۲۵‬شهريور ماه آغاز مي‌شود، اردوي ديگري را نيز در كرمانشاه داشته باشند.
تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: