برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كارشناس فوتبال: آينده خوبي در انتظار تراكتورسازي است

ورزش. داخلي. فوتبال. اا
تبريز- كارشناس فوتبال با بيان اينكه بازيكنان خوبي در تيم تراكتورسازي حضور دارند، افزود: آينده خوبي در انتظار اين تيم است.

اصغر اعتباري روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، اظهار داشت:
يارگيري اين فصل تراكتورسازي نسبت به فصل گذشته به مراتب بهتر شده و در تمامي خطوط بازيكناني مجرب و حرفه‌اي در اختيار دارد.

وي اضافه كرد: تنها مشكلي كه اين تيم هم اكنون با آن روبروست فقدان حملات تاكتيكي است و راه رسيدن به گل را تمرين نكرده‌اند كه اين مشكل نيز با گذشت زمان و انجام تمرينات لازم، برطرف مي‌شود.

اعتباري ، كادر فني جوان اين تيم را يكي از فاكتورهاي برنده اين تيم عنوان كرد و گفت: حضور يك فرد مجرب در كنار اين كادر فني، مي‌تواند اين تيم را در رديف يكي از تيم‌هاي مدعي قرار دهد و جايگاهي بين چهارم تا ششم براي اين تيم در اين فصل متصور است.

وي در خصوص تيم فوتبال شهرداري تبريز نيز كه به تازگي به جمع تيم‌هاي ليگ برتري پيوسته، افزود: اين تيم آنطوركه بايد بسته نشده و در خطوط دفاعي و مياني مشكلاتي دارد.

اعتباري ، حضور برگي زر در كادر فني اين تيم را امتياز مثبتي براي آن ارزيابي كرد و گفت: كادر فني مجرب، بار فني تيم را بالا برده و در تحقق اهداف تيم نقش موثري دارد.

وي با بيان اينكه دو سه بازي طول مي‌كشد تا اين تيم به جو حاكم بر ليگ برتر عادت كند، افزود: اگر شهرداري مشكلات خود را برطرف كند و جنگنده بازي كند مي‌تواند با باقي ماندن در ليگ، رده‌هاي بين دهم تا دوازدهم را به خود اختصاص دهد.
تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: