برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان: چهار بازيكن فولاد مقابل استقلال تهران حضور ندارند

ورزش. داخلي. فوتبال
اهواز - سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: دربازي مقابل تيم فوتبال استقلال تهران چهار بازيكن اصلي ما به دليل نرسيدن كارت آي، تي، سي يكي از آنان و مصدوميت سه نفرديگرشان چون بار نخست كماكان غايب خواهند شد .

مجيد جلالي در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: اگر مصدوميت جلال كاملي مفرد، ايوب والي، سعيد رمضاني بر طرف شده بود ونيز كارت آندره رينالدو رسيده بود ما در بازي مقابل تيم استقلال تهران مشكلي نداشتيم و با آرامش خيال بيشتري در برابر آبي پوش تهران بازي مي‌كرديم .

وي اضافه كرد:بااين حال بازيكنان ماسعي و كوشش خواهند كرد تا با فوتبالي روان و جوانمردانه و با استفاده از تاكتيكي كه در جريان بازي ارايه خواهند داد بتوانند ازاين بازي با امتياز زمين مسابقه راترك كنند.

جلالي گفت: ازتيم استقلال تهران تا اندازه‌اي شناخت به دست آورده‌ايم و به بازيكنان خود در مورد اين بازي مسايل فني و تاكتيكي را ياد آورشده ام .

وي اظهارداشت: اگربازيكنان تيم فوتبال فولاد خوزستان در برابر تيم استقلال تهران با بدشانسي روبه رو نشوند و از شانس‌هاي گلي كه به دست مي‌آورند و نيز در نواختن ضربات آخر دقت به خرج دهند مي‌توانند با امتياز زمين بازي را ترك كنند .

اعضاي تيم فوتبال فولاد خوزستان براي ديدار با تيم فوتبال استقلال تهران بعداز ظهر جمعه عازم تهران شدند.

مسابقه اين دو تيم از هفته دوم دهمين دوره ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران روزشنبه ساعت ‪ ۱۹/۳۰‬در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: