برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاکیزه جم:روی تخته همه چیز را مشخص می‌کنیم/ وزنه بردار دوپینگی نداریم

مربی تیم وزنه‌برداری نوجوانان ایران وضعیت نمایندگان کشورمان در المپیک سنگاپور را مطلوب خواند و ابراز امیدواری کرد، این تیم با مدال به ایران بازگردد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان با ترکیب محسن غزالیان در دسته 69 کیلوگرم و علیرضا کاظمی‌نژاد در دسته فوق سنگین (105+) کیلوگرم با هدایت جورج زالای مجارستانی و علی پاکیزه‌ جم 20 مردادماه راهی سنگاپور می‌شود.

علی پاکیزه‌جم، مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان در خصوص شرایط این تیم گفت: کاظمی‌نژاد در اردوی مجارستان توانست وزنه‌های 155 کیلوگرم در حرکت یکضرب و 195 کیلوگرم در حرکت دوضرب را بالای سر ببرد. غزالیان هم در دسته 69 کیلوگرم توانسته به رکوردهای 115 کیلوگرم در حرکت یکضرب و 145 کیلوگرم در حرکت دوضرب دست یابد که برای این رده سنی رکوردهایی قابل قبول است.

وی در ادامه افزود: در مجموع باید منتظر ماند و دید که وضعیت رقبای این 2 وزنه‌بردار در سنگاپور چگونه است تا در روز مسابقه با تعیین رکوردهای مناسب برای هر دوی آنها بتوانیم روی تخته همه چیز را مشخص کرده و مدال‌های خوشرنگی را از این بازی‌ها برای ورزش کشور به ارمغان بیاوریم.

مربی تیم وزنه برداری نوجوانان ایران درباره وضعیت سلامت و آلوده نبودن وزنه‌برداران به مواد نیروزا گفت: هر دو وزنه‌بردار اعزامی به سنگاپور آزمایش داده‌اند و سربلند از آن بیرون آمده‌اند. آنها هیچ مشکلی از بابت دوپینگ ندارند و ما هم از این بابت نگرانی نداریم.


تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: