برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نفرات برتر شنا و دو ومیدانی المپیاد دانشجویان کشور مشخص شدند

ساری - خبرگزاری مهر: دومین روز مسابقات دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های سراسر کشور با شناخت نفرات برتر رشته های دوومیدانی و شنا پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار مهر در ساری، مسابقات شنا دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای کشور که به میزبانی دانشگاه غیر انتفاعی شمال آمل بر گزار می شود در 10ماده به پایان رسید.

در 100 متر پروانه سعید آشتیانی از دانشگاه تهران مقام اول ، گامر دیلانچیان از دانشگاه اصفهان مقام دوم وسهیل آشتیانی از دانشگاه تهران مقام سوم، در 50 متر قورباغه علی امینی از دانشگاه پیام نور اول شد ،سروش خواجگی از غیرانتفاعی خیام مشهد دوم و سعید آشتیانی از دانشگاه تهران سوم شدند.

در 100 متر آزاد پاشا وحدتی از دانشگاه تهران مقام اول ،سروش خواجگی از غیر انتفاعی خیام مشهد مقام دوم گامر دیلانچیان مقام سوم  را از آن خود کردند.

در 200 متر مختلط انفرادی گامر دیلانچیان از دانشگاه اصفهان مقام اول شد ،سروش خواجگی از خیام مشهد دوم شد و سهیل آشتیانی از دانشگاه تهران مقام سوم  این رقابت ها را از آن خود کرد.

در100 متر قورباغه علی امینی  از دانشگاه پیام نور به مقام نخست رسید؛ محمد مهدوی سمندری از دانشگاه تبریز بر سکوی دوم ایستاد و امیر صفا پور از دانشگاه اصفهان سوم شد.

در 400متر آزاد سهیل خادم پیر از دانشگاه تهران اول شد، سیاوش مرتضایی فرد از صنعتی شریف دوم شد و امیررضا همتیان از فردوسی مشهد مقام سوم را کسب کرد.
در 50 متر آزاد وحید اسماعیل فرد از دانشگاه زنجان به مقام نخست رسید، علیرضا زارعی از جامع علمی کاربردی دوم و کامیار مشایخی از دانشگاه تبریز سوم شد.
در 100x 4 متر مختلط تیمی تیم دانشگاه فردوسی مشهد اول شد ، دانشگاه علم و صنعت تهران دوم و دانشگاه صنعتی شریف سوم شدند، این رقابتها امروز با برگزاری 3 ماده دیگر به پایان می رسد.
همچنین در مسابقات دو ومیدانی که در پیست دو ومیدانی دانشگاه مازندران برگزار شد در ماده 400 متر با مانع امیر ماهی از دانشگاه امام رضا (ع) ،  سیف الله چولمقامی از دانشگاه اصفهان و مجتبی امیدوار از دانشگاه فردوسی مشهد به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کرد.
در ماده 100 متر مقام اول را حمید وحیدی خواه از دانشگاه اصفهان ، مقام دوم را هومن تارداشی از دانشگاه شیراز و مقام سوم را اصغر اسدی از دانشگاه جامع علمی کاربردی کسب کردند.
در ماده پرتاب نیزه علی شاهرخی از دانشگاه تهران ، حمید فرارزهی از دانشگاه امام رضا و علی مصطفی نژاد از دانشگاه تربیت معلم آذربایجان مقام اول تا سوم را کسب کردند.
دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در 12 رشته ورزشی به میزبانی دانشگاههای استان مازندران برگزار می شود.
تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: