برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي هندبال قطر: / تيم ايران استرس داشت

سرمربي تيم ملي هندبال قطر پس از پيروزي 37 بر 27 تيمش برابر ايران و رفتن به ديدار نهايي گفت: ايران را خوب مي‌شناختيم و مزد اين شناخت را گرفتيم.

ابراهيم الجبار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: بازيكنان ايران در اين ديدار دقت كافي را نداشتند. دو بازي قبلي ايران را ديده بودم و مي‌دانستم كه آن‌ها وابسته به سه بازيكن خود هستند. شماره‌هاي 8، 10 و 13 افرادي بودند كه 60 درصد توپ‌ها به آن‌ها منتهي مي‌شد. با برنامه‌ خوبي كه داشتم استكي و موسوي را مهار كرديم و با بستن آن‌ها توانستيم پيروز شويم.

وي افزود: تيم قطر بازي به بازي بهتر شد. در اين ديدار بازيكنان ما از همان ابتدا با قدرت ظاهر شدند و توانستند با آرامش بازي خوبي ارائه كنند.

سرمربي تيم ملي هندبال جوانان قطر با تاكيد بر اينكه تيم ايران در اين ديدار استرس زيادي داشت، گفت: به جاي اينكه ما از تشويق‌هاي تماشاگران ايراني بترسيم، گويا ايراني‌ها استرس داشتند و همين مسئله روي بازي آن‌ها تاثير گذاشت.

وي در مورد دو بازي گذشته تيم ايران گفت: ايران در بازي با بحرين هم شانس آورد. اگر گلزني استكي نبود، شايد آنها به اين مرحله هم نمي‌رسيدند.

الجبار يادآور شد: امروز روز دروازه‌بان ما بود. دروازه‌بان ما هر چه داشت ارائه كرد و تمام توپ‌هاي ايراني‌ها را گرفت.

سرمربي قطري‌ها در مورد ديدار پاياني نيز گفت: فكر مي‌كنم كره‌اي‌ها به ديدار پاياني برسند. آن‌ها تيمي سرعتي هستند كه به خوبي از اين سرعت استفاده مي‌كنند. سعي مي‌كنيم آن‌ها را كنترل كرده و قهرمان شويم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-04167
تاریخ: 1389/5/8
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: