برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي هندبال جوانان ايران: / امروز روز ما نبود

پس از شكست ايران برابر قطر و ناكامي ملي‌پوشان در راهيابي به ديدار پاياني مسابقه‌هاي هندبال جوانان آسيا، سرمربي تيم ملي ايران گفت: امروز روز ما نبود.

محمدنقي ناري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: امروز روز ما نبود. در 10 دقيقه اول بازي بدي را ارائه داديم. در حالي كه بايد در همان 10 دقيقه گل مي‌زديم و جلو مي‌افتاديم، موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم. قطري‌ها در اين ديدار از موقعيت‌هاي خود خوب استفاده كردند و همان توپ‌هاي برگشتي ما را به گل تبديل كردند.

وي افزود: تيم ايران عليرغم شكست 37 بر 27 برابر قطر در سيستم دفاعي خوب كار كرد، اما در حمله اصلا خوب نبود؛ اين بازي ايران نبود.

سرمربي تيم ملي هندبال جوانان ايران در پاسخ به اين سوال كه چرا ملي‌پوشان مصاحبه نكردند، گفت: آن‌ها جوان هستند و تابع احساسات. به هر حال من آماده مصاحبه هستم.

وي در مورد داوري اين ديدار گفت: معمولا مي‌گويند تيم‌هايي كه مي‌بازند از داوري انتقاد مي‌كنند، اما به جرات مي‌گويم داوراني كه در اين دوره از رقابت‌ها قضاوت كردند از داوران درجه دو ايران هم ضعيف‌تر بودند.

سرمربي تيم ملي هندبال جوانان ايران در پاسخ به اين سوال كه ايران در دو بازي قبلي خود قدرتمند ظاهر شد، اما در اين ديدار ضعيف بود دليل آن چيست، گفت: ما در دو بازي قبل هم قوي ظاهر نشديم حريفان ما ضعيف بودند. مشكل بزرگ تيم ما اين است كه از اين ديدارها به عنوان ديدارهاي تداركاتي استفاده مي‌كنيم. چرا كه تيم ما هيچ بازي تداركاتي نداشت.

ناري افزود: تيم ايران تنها يك ماه است كه دور هم جمع شده‌اند. اين تيم تمام بازيكناني نيست كه من مدنظر داشتم. اگر مي‌خواستم تيمي را انتخاب كنم، قطعا پنج نفر از اين نفرات را خط مي‌زدم. چرا كه در حد تيم ملي نيستند، اما متاسفانه آنها محصول سال گذشته ايران هستند و به من گفته بودند بايد از ميان آن‌ها تيمت را انتخاب كني.

وي ادامه داد: در اين دوره از رقابت‌ها چشم و گوش بسته حضور پيدا كرديم. به ويژه در اين ديدار كه 35 موقعيت تك به تك را از دست داديم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8905-04166
تاریخ: 1389/5/8
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: