برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تومباكوويچ:صدرنشيني در اين چند هفته اهميت زيادي ندارد

سرمربي تيم فوتبال استيل آذين تهران در آستانه ديدار هفته دوم تيمش برابر پاس همدان گفت:در هفته هاي اول مهمترين چيز حفظ نظم و ايجاد هماهنگي لازم در تيم است، صدرنشيني در اين چند هفته اهميت زيادي ندارد.

لوبيسا تومباکوويچ در خصوص بازي تيمش مقابل پاس همدان گفت:خوشبختانه بازي اول را در اهواز به سود خودمان تمام کرديم و 3 امتياز ارزشمند از يک بازي خارج از خانه کسب کرديم. دومين بازي در ورزشگاه خانگي ما انجام مي شود و برابر تيم پاس که يکي از تيم هاي خوب و جوان فوتبال ايران است.
تومباکوويچ اضافه کرد:من فيلم بازي اول پاس را ديده ام و همينطور اطلاعات ديگري در خصوص اين تيم به دست آورده ام. در همين اندازه حريف دوم خودمان را مي شناسيم. مي توانم بگويم پاس تيم خوب و جواني است که در زمين تلاش زيادي مي کند. اين تيم پتانسيل خوبي دارد و مي تواند روز شنبه بازي خوبي مقابل ما انجام دهد.از نظر من هيچ بازي آسان نخواهد بود و اين مسابقه هم براي ما حساسيت زيادي خواهد داشت چون بايد همه بازي ها را جدي بگيريم.
تومباکوويچ با اشاره به تمرينات روزهاي اخير استيل آذين اظهار داشت: در هفته اي که گذشت تمرينات خيلي خوبي انجام داديم و من واقعا از آمادگي بازيکنان در تمرينات کاملا راضي بودم. همه اعضاي تيم ما انگيزه زيادي در اين تمرينات تلاش مي کردند که اين مسئله براي من باعث خوشحالي است. با ادامه اين تمرينات مي توانيم روند تيم خودمان را حفظ کنيم و با آمادگي کامل در بازي هاي پيش روي به ميدان برويم.
سرمربي استيل آذين در پايان پيرامون وضعيت تيمش در جدول رقابت ها و احتمال صدرنشيني استيل آذين در بازي هاي اين هفته گفت:ممکن است با پيروزي در اين بازي صدرنشين شويم اما صدرنشيني در هفته هاي ابتدايي براي من اهميت زيادي ندارد. مهم اين است که در ابتداي ليگ اعضاي تيم به هماهنگي لازم دست يابند و با نظم روند خودمان را حفظ کنيم. ما در همه بازي هاي خانگي و خارج از خانه تنها براي پيروزي به ميدان مي رويم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: