برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هندبال جوانان آسیا - تهرانابراهیم الجباس: از تشویق تماشاگران ایرانی نترسیدیم

سرمربی تیم هندبال جوانان قطر با ابراز خرسندی از صعود تیمش به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: شاگردان من از تشویق‌های بی امان تماشاگران ایرانی نترسید و با آرامش بازی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، "ابراهیم الجباس"، سرمربی تیم هندبال جوانان قطر پس از شکست تیم ایران و راهیابی به فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه اول تیم ما با قدرت وارد میدان شد و توانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

"هندبالیست‌های تیم قطر بازی به بازی بهتر شده و من این مسئله را به خوبی در شیوه بازی بازیکنانم می بینم"، الجباس با بیان این مطلب، افزود: روی هم رفته بازیکنان ما در این دیدار با آرامش بازی کردند و به جای اینکه از تماشاگران و تشویق‌های بی امان آنها بترسند، این ایرانی‌ها بودند که در زمین استرس داشتند.

سرمربی تیم هندبال جوانان قطر با ابراز خرسندی از صعود تیمش به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: بازی‌های تیم ایران را در مسابقات گذشته دیده بودم. بازی ایرانی‌ها به سه بازیکن شماره 8 ، 10 و 13 این تیم معطوف بود و تمامی پاس‌ها به این سه نفر ختم می شد. 60 درصد توپ‌ها نیز به این افراد می رسید که از بین آنها بازیکن شماره 10 از همه بهتر بود.

الجباس خاطرنشان کرد: ما با شناخت تیم ایران بازی را بستیم و توانستیم پیروز مسابقه نیمه نهایی شویم. تیم ایران در بازی بحرین هم ضعیف بود و اگر چند موقعیت آخر را گل نمی کرد، مطمئنا به مرحله نیمه نهایی نمی رسید.

سرمربی تیم هندبال قطر با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت: دروازه‌بانان ما روز خوبی داشتند و اکثر شوت‌های ایرانی‌ها را مهار کردند.

وی با امیدواری از موفقیت تیمش در دیدار نهایی مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا یاد کرد و گفت: مطمئنا در بازی بعدی نیمه نهایی کره جنوبی با توجه به توانایی بازیکنان این تیم در انجام بازی سرعتی پیروز شده و به دیدار فینال راه پیدا می کند. تلاش می کنیم در صورت صعود تیم کره جنوبی به دیدار نهایی سرعت این تیم را کنترل کرده و به نتیجه مورد نظرمان دست یابیم.

دوازدهمین دوره رقابت‌های هندبال قهرمانی جوانان آسیا با حضور هفت تیم در تهران برگزار می شود که تیم کشورمان عصر امروز جمعه با قبول شکست در دیدار با قطر از راهیابی به دیدار نهایی این مسابقات بازماند.


تاریخ: 1389/5/8
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: