برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پیش از دیدار با فولادخوزستان؛برهانی و جباری تماشاگر تمرین استقلال شدند/ توصیه‌های مظلومی به آبی پوشان

مجتبی جباری و آرش برهانی به علت مصدومیت در تمرین گروهی امروز تیم استقلال شرکت نکردند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال پیش از رویارویی با فولادخوزستان از ساعت 18 امروز جمعه در زمین شماره 3 ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد.

آرش برهانی و مجتبی جباری که به علت مصدومیت در دیدار با فولادخوزستان غایب خواهند بود، در تمرین عصر جمعه استقلال با لباس شخصی حاضر شدند و در مراحل آماده سازی تیم شرکت نکردند.

برهانی با وجود اینکه در دیدار با فولادخوزستان توانایی همراهی تیم استقلال را نخواهد داشت، به دستور مظلومی در اردوی پیش از این بازی آبی پوشان شرکت می کند. به غیر از مجتبی جباری و آرش برهانی، محمد محمدی نیز در دیدار با فولاد خوزستان غایب خواهد بود.

استقلالی‌ها از ساعت 18 و با صحبت‌‎های مظلومی که حدود پنج دقیقه به طول انجامید، مهیای تمرین شدند. سرمربی تیم استقلال از بازیکنانش خواست که دیدار فردا را بسیار جدی گرفته و با یک بازی زیبا و تماشاگرپسند و جوانمردانه به دنبال کسب سه امتیاز باشند تا بتوانند با این پیروزی هم روحیه خود را افزایش دهند و هم هوادارانی را که در گرمای تابستان به ورزشگاه می آیند را با دلی شاد روانه خانه کنند.

پس از صحبت‌های سرمربی استقلال تهران، بهزاد نوشادی مربی بدنساز این تیم حدود 10 دقیقه بازیکنان را با دویدن دور زمین گرم کرد و پس از آن آبی پوشان به کارهای کششی و سرعتی پرداختند. در ادامه تمرین بازیکنان استقلال زیر نظر کادر فنی به سانتر از جناحین و شوتزنی از راه دور پرداختند تا خود را برای دیدار مقابل فولاد خوزستان آماده کنند.

تمرین استقلالی‌ها حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از پایان تمرین بازیکنان جهت برپایی اردویی یک روزه راهی هتل المپیک شدند.

تیم فوتبال استقلال تهران عصر فردا در چارچوب هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف فولادخوزستان می رود.


تاریخ: 1389/5/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: