برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

6 فرنگی کار نوجوان ایران در فینال آسیا

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز آغاز شد که در پایان مرحله مقدماتی؛ 6کشتی گیر از نمایندگان کشورمان به دیدار فینال و سه کشتی گیر دیگر به دیدار رده بندی راه یافتند. به این ترتیب ایران از شانس بالایی برای تکرار عنوان قهرمانی سال گذشته خود برخوردار است.

نتایج کشتی گیران نوجوانان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

فینالیست ها:

دروزن 46 کیلوگرم بهروز ملکی در دور نخست حریفی از قزاقستان راشکست داد و با پیروزی مقابل حریف قزقیزستانی امشب برای کسب مدال طلا با برنده دیدار کشتی گیران ژاپن و ازبکستان روبرو می شود.

در وزن 54 کیلوگرم نیز رامین گرمسیری با شکست حریفانی از تایلند و قرقیزستان به دیدار فینال راه یافت تا امشب برای کسب مدال طلا با برنده دیدار کشتی گیران کره جنوبی وقزاقستان روبرو شود.

در وزن 63 کیلوگرم مرتضی انوشه در دور نخست ؛کشتی گیری از ازبکستان را مغلوب کرد و در دور دوم حریف قزاقستانی را پشت سرگذاشت تا عصرامروز برای کسب مدال طلا با یکی از کشتی گیران قرقیزستان یا هند مصاف کند.

در وزن 69 کیلوگرم نیز محمد رسولی پس از استراحت در دور نخست ؛ در دورهای دوم وسوم ؛ کشتی گیرانی از تایوان و هند را مغلوب کرد تا در دیدار فینال به مصاف برنده دیدار کشتی گیران قزاقستان و ازبکستان برود.

در وزن 85 کیلوگرم فرشاد رستمی کیا در کشتی نخست خود نماینده کره جنوبی را مغلوب کرد و با پیروزی مقابل حریف قزاقستانی به دیدار نهایی راه یافت.

وی امشب برای کسب مدال طلا به مصاف برنده دیدار کشتی گیران قرقیزستان و هند می رود.

در وزن 100 کیلوگرم نیز بابک دژبانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم نماینده ای از ژاپن را شکست داد و با پیروزی مقابل حریف تایلندی امشب برای کسب مدال طلا به مصاف حریفی از هند می رود.

**دیدارهای رده بندی :

در وزن 42 کیلوگرم رضا خدری در کشتی نخست حریف ازبکستانی را مغلوب کرد اما دردیدار دوم خود مقابل حریف قرقیزستانی شکست خورد و عصر امروز برای کسب مدال برنز به مصاف حریفی از هند می رود.

در وزن 50 کیلوگرم رامین طاهری در کشتی نخست خود حریفی از قزاقستان را مغلوب کرد و اما در دیداردوم خود مقابل حریفی از قرقیزستان شکست خورد تا عصر امروز برای کسب مدال برنز به روی تشک برود.

در وزن 76 کیلوگرم امیر حسین مولایی در کشتی نخست خود مقابل کشتی گیری از

ژاپن به پیروزی رسید اما در دیدار سرگروهی مغلوب حریف قزاقستانی شد تا عصر امروز برای کسب مدال برنز به مصاف حریفی از تایلند برود.

همچنین در وزن 58 کیلوگرم سهیل مقبلی در دور نخست مقابل نماینده کره جنوبی شکست خورد و با توجه به شکست حریف کره ای در دیدار سرگروهی مقبلی شانس کسب مدال برنز را از دست داد.

رقابتهای فینال و رده بندی کشتی فرنگی نوجوانان آسیا ازعصر امروز به وقت بانکوک پایتخت تایلند آغاز می شود.

پیش ازاین قرار بود این مسابقات از ظهر امروز و به صورت یکسره تا شب برگزار شود که مسئولان برگزاری این مسابقات برنامه رقابتها را تغییر دادند.

رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان آسیا روز یکشنبه 10مرداد ماه در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود.

تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: