برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي‌عسگر: آرزوهاي بزرگي در پرسپوليس دارم

حميد رضا علي‌عسگر بازيکن تيم پرسپوليس به پيروزي تيمش در اولين بازي خارج از خانه بسيار خوش‌بين است.

او در خصوص بازي تيمش مقابل صبا مي‌گويد: «ما ليگ را بابرد شروع کرديم و حالا مي‌خواهيم در اولين بازي خارج خانه هم به يک برد شيرين دست پيدا کنيم. به نظر ميرسد صبا به نسبت فصل پيش ضعيف تر شده است. البته چون هنوز فيلم بازي اين تيم را نديديم نمي‌توانم با قاطعيت اين موضوع را مطرح کند. اما به لحاظ نفرات صبا از فصل پيش ضعيف‌تر به نظر مي‌رسد.»
 

او در خصوص خودش هم مي‌گويد: «در بازي‌هاي پاياني فصل پيش عملکرد خوبي داشتم و اميدوار بودم که امسال بتوانم شرايط بهتري را تجربه کنم که خدا را شکر در بازي اول فيکس بودم. باتوجه به اينکه تمام تيم از جمله خودم تازه دوران بدنسازي راپشت سر گذاشتيم قطعا در بازي‌هاي آينده از اين بهتر خواهيم شد. من امسال آرزوهاي بزرگي در پرسپوليس دارم.

 

سقف آرزوهاي من رسيدن به تيم ملي و البته حضور در تيم‌هاي اروپايي است. مي‌خواهم با درخشش در پرسپوليس به آرزوهاي خودم نزديک‌تر شوم. به آينده خودم و پرسپوليس در ليگ برتر بسيار خوشبين هستم.»


علي عسگر پرسپوليس را در هر سه جام مدعي مي‌داند: «امسال تيم خوبي در اختيار داريم. پرسپوليس طوري بسته شده است که در هر سه جام مدعي باشد. ما در هر سه جام براي قهرماني تلاش مي‌کنيم و اميدواريم که بخش زيادي از خواسته‌هاي خود دست پيدا کنيم. در ليگ برتر هم هدف ما قهرماني است. براي رسيدن به اين موضوع هم فکر مي‌کنم شروع خوبي داشتيم و سعي مي‌کنيم به اين روند ادامه دهيم.»
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: