برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاظميان: از نيمکت‌نشيني مقابل راه‌آهن ناراحت شدم

جواد کاظميان يکي از بازيکنان تيم پرستاره سپاهان در اين فصل است که البته در بازي اول زردها مقابل راه‌اهن نود دقيقه روي نيمکت نشست تا همين موضوع شايعات مختلفي را در مورد واکنش‌هاي اين بازيکن و ناراحتي‌اش به وجود بياورد.

کاظميان قبل از اينکه در مورد نيمکت‌نشيني‌اش صحبت کند ابتدا از وضعيتش در هفته هاي اخير حرف مي‌زند. او مي‌گويد: «من سه هفته آخر ليگ امارات را به دليل محروميت از دست دادم و بيست روز هم دير به تمرينات سپاهان ملحق شدم. با اين شرايط طبيعي است که از لحاظ بدني به طور صددرصد آماده نباشم و خودم دوست دارم هرچه زودتر به امادگي کامل برسم. در اين مدت در سالن تمرين مي‌کردم ولي تمرين در سالن با تمرين روي چمن خيلي فرق دارد. الان به آمادگي 70 درصدي رسيدم و احتياج به چند بازي 90 دقيقه‌اي دارم تا به شرايط ايده‌آل نزديک شوم.»

هافبک سپاهان ادامه مي‌دهد: «البته بايد در مورد مصدوميتم نيز صحبت کنم. من گاهي اوقات از ناحيه رباط داخلي زانوي راست اذيت مي‌شوم و معمولا به مصدوميت‌هايي که دارم زياد توجه نمي‌کنم ولي اگر ببينم اين آسيب‌ديدگي اذيتم مي‌کند چند روز بايد استراحت کنم. من در شرايط خوبي به تمرينات سپاهان اضافه نشدم چون پسر عمومي فوت کرد و از لحاظ روحي وضعيت خوبي نداشت. در روزهاي اخير هم در اصفهان به دنبال گرفتن خانه بودم و اين موضوع تمرکزم را بهم زده بود.»

کاظميان در پاسخ به اين سئوال که ناراحتي واخم تو بعد از نيمکت‌نشيني مقابل راه‌آهن تا چه حد صحت دارد، تاکيد مي‌کند: «هر فوتباليستي در دنيا اگر نيمکت‌نشين باشد به طور حتم خوشحال نخواهد بود. من هم از نيمکت‌نشيني مقابل راه‌اهن ناراحت شدم و توقع داشتم فيکس بازي کنم يا حداقل 45 دقيقه به ميدان بروم. قلعه‌نويي اما در جلسه‌اي که داشتيم در مورد نيمکت‌نشيني هم حرف زد و گفت که احساس مي‌کند هنوز من به طور کامل آماده نشده‌ام. او تاکيد داشت که من به آمادگي صددرصد برسم و سپس به ترکيب سپاهان اضافه شوم.»

او در ادامه مي‌گويد: «هر فوتباليستي که از نيمکت‌نشيني ناراحت نشود مشکل دارد. من ناراحت شدم ولي هيچ اعتراضي نکردم و بايد بگويم که ناراحتي با اعتراض فرق دارد. من با خواسته شخص قلعه‌نويي به سپاهان آمدم و حتي بيشترين بازي‌هاي ملي‌ام را زمان مربيگري او در تيم ملي انجام دادم. او از من توقع زيادي دارد که اين کار من را سخت مي‌کند. قلعه‌نويي بايد به من چند بازي پشت سرهم ميدان بدهد تا با شرايط فوتبال ايران دوباره آشنا شوم. قلعه‌نويي حتي از من مي‌خواهد که در کارهاي دفاعي شرکت کنم در صورتي که در تيم‌هاي اماراتي چنين وظيفه‌اي نداشتم و فقط به حمله فکر مي‌کردم.»

شماره 23 سپاهان در پايان حرف‌هايش مي‌گويد: «من اصلا دوست ندارم از همين هفته اول در مورد نيمکت‌نشيني حرف بزنم و مطمئن باشيد تا دو سه هفته ديگر تبديل به بازيکن فيکس و تاثيرگذار سپاهان خواهم شد. هيچ اتفاق خاصي نيفتاده و مطمئن باشيد خودم توانايي‌هاي خودم را نشان خواهم داد. شايد خيلي ها از اينکه در هفته اول بازي نکردم خوشحال شدند ولي شک نکنيد که همه چيز عوض مي‌شود.»

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: