برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حيدري: انگ پولکي بودن و بي‌غيرتي به من نمي‌چسبد

خسروحيدري جنجالي ترين اتفاق فصل نقل‌وانتقالات را رقم زد. او که با پوشيدن پيراهن استقلال تبديل به يکي از ستاره‌هاي فوتبال ايران شد، با آمدن پرويز مظلومي در نهايت تصميم به جدايي گرفت و به تيم امير قلعه‌نويي رفت.

جدايي حيدري براي هواداران استقلال به هيچ عنوان قابل هضم نيست هرچند که او به آنها قول داده تا دوباره به استقلال برگردد. البته حيدري در هفته اول ليگ برتر شايد به خوبي احساس کرد که جدايي از استقلال چه تبعاتي برايش در پي خواهد داشت وحالا بايد با حاشيه‌ها دست و پنجه نرم کند. در بازي سپاهان و راه‌‌آهن عده‌اي از هواداران استقلال عليه خسرو شعار دادند و فحاشي کردند که اين موضوع ناراحتي بازيکن سپاهان را در پي داشت. حيدري در مورد اين اتفاق و مسائل مختلف ديگر به سئوالات خبرگزاري فوتبال ايران پاسخ مي‌دهد.

 

سپاهان در بازي اول متوقف شد. قبول داري که دو امتياز حساس را از دست داديد؟

خيلي خوب مي‌شد اگر سه امتياز را مي‌گرفتيم ولي جاي نگراني وجود ندارد. سپاهان که پارسال قهرمان شد در هفته‌هاي ابتدايي نتايج خوبي نگرفت. در ضمن ما چند بازيکن تاثيرگذار خود مثل نويدکيا، جمشيديان و جانواريو را در اختيار نداشتيم و ابراهيم توره هم که بازي آمد دير به تمرينات ملحق شده بود. با اضافه شدن بازيکنان سپاهان قدرتمندتر از فصل قبل خواهد شد، در ضمن اين را هم بايد در نظر گرفت که در هفته‌هاي ابتدايي کيفيت فني تيم‌ها پايين مي‌آيد و بازيکنان بايد از فشار بدنسازي خارج شوند.

 

از عملکرد خودت در اين مسابقه راضي بودي؟

در نيمه اول که سمت تماشاگران بودم خوب بازي کردم اما در نيمه دوم که به سمت تماشاگران آمدم اذيت شدم و سکوها هم نزديک زمين بود و همه ديدند چه اتفاقاتي افتاد.

 

فکر مي‌کني اين هفته ملوان را ببريد؟

اين بازي اصلا ساده نيست چون هر تيمي در ليگ برتر ستاره دارد و به دنبال برد است. ما راه‌اهن را دست کم گرفتيم و دو امتياز را از دست داديم پس نبايد ملوان را دست کم بگيريم.

 

سپاهان در اين بازي از سيستم 2-4-4 استفاده کرد و تو هم در دو پست متفاوت بازي کردي. اينطور نيست؟

بله. من در نيمه اول هافبک راست بودم و در نيمه دوم دفاع راست.

 

در کدام پست راحت‌تري؟

فکر مي‌کنم در دفاع راست بيشتر مي‌توانم نفوذ کنم.

 

بازي کردن در سيستم 2-4-4 براي تو راحت‌تر است يا 2-5-3؟

آخرين بار که در سيستم 2-5-3 بازي کردم به زمان مربيگري قلعه‌نويي در استقلال بر مي‌گردد و سال گذشته هم مرفاوي از سيستم چهار دفاعه استفاده مي کرد. من حتي اگر سيستم سپاهان به 2-5-3 تغيير کند مشکلي نخواهم داشت و هرکجا که مربي بگويد بازي مي‌کنم.

 

در مورد اتفاقاتي که در بازي با راه‌آهن افتاد و شعارهايي که عليه تو دادند صحبت کن.

به نظر من آنها هوادار استقلال نبودند و از جايي تحريک شده بودند که مرا مورد فحاشي قرار دهند. من دلايل قانع‌کننده‌اي براي جدايي از استقلال داشتم و انگ بي‌غيرتي و پولکي بودن به من نمي‌چسبد. فکر مي‌‌کنم آن عده که تعدادشان زياد هم نبود خط گرفته بودند.

 

از کجا خط گرفته بودند؟

من نمي‌ دانم از کجا خط گرفته بودند ولي مي‌توانم بگويم که آنها طرفدار استقلال نيستند. من حتي نمي‌توانم بگويم آنها از طرف استقلال بودند ولي مطمئنم تحريک شده بودند.

 

وقتي عليه تو شعار مي‌دادند چه حسي داشتي؟

من براي اولين بار بود که در استاديوم فحش مي‌خوردم ولي زياد مهم نيست. من به تماشاگران استقلال حق مي‌دهم که ناراحت باشند ولي با دلايل قانع کننده جدا شدم و به آنها قول دادم که بر مي‌گردم. حالا هم خوشحالم که در يکي از سه قطب برتر فوتبال ايران بازي مي‌کنم.

 

واقعا به خاطر پول از استقلال جدا نشدي؟

من به اندازه يک بازيکن درجه يک سپاهان پول گرفتم واگر در استقلال مي‌ماندم يا به يکي ديگر از پيشنهاداتم پاسخ مثبت مي‌دادم مطمئن باشيد که بيشتر پول مي‌گرفتم. من سپاهان را به خاطر تيمش انتخاب کردم.

 

با مظلومي اختلاف شخصي داشتي يا فني؟

فقط اختلاف فني بود. او مربي خوبي است و با استقلال نتايج خوبي خواهد گرفت.

 

خيلي‌ها معتقدند که جاي خسرو حيدري در استقلال پر نمي شود نظر خودت چيست؟

اين موضوع در بازي‌هاي آينده مشخص خواهد شد ولي به نظر من استقلال متکي به فرد نيست. الان پژمان منتظري در دفاع راست بازي مي‌کند که بازيکن بسياري خوبي است.

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: