برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کعبي : بايد به بردن عادت کنيم

مدافع – هافبک استيل آذين معتقد است که در ديدار روز شنبه مقابل پاس همدان کار سختي را در پيش خواهند داشت.

حسين کعبي در مورد بازي با فولاد خوزستان گفت : بازي آساني نبود و ما در هواي بسيار گرم اهواز، کار بزرگي انجام داديم و توانستيم 3 امتياز ارزشمند بازي اول را کسب کنيم.
کعبي گفت : مطمئنم که کار ما در ادامه ليگ بسيار سخت خواهد شد و اين شرايط بازي به بازي دشوارتر مي شود چون همه تيم ها با اين انديشه که به مصاف تيمي پرستاره که مدعي قهرماني است مقابل ما قرار مي گيرند و اين انگيزه زيادي به آنها مي دهد. آنها با همان انگيزه اي به مصاف ما مي آيند که مقابل استقلال و پرسپوليس قرار مي گيرند و اين کار ما را سخت خواهد کرد.
وي در مورد بازي با پاس همدان افزود : اين تيم چند بازيکن جوان و خوب جذب کرده و از کادر فني خوب و کاربلدي هم بهره مي برد اما ما براي رسيدن به اهدافي که داريم بايد با قدرت به ديدار رقبا برويم و همه امتيازات لازم را جمع کنيم. ما براي قهرماني فرصت اشتباه کردن نداريم و بايد در اين بازي پيروز شويم.
مدافع استيل آذين در پايان گفت : بايد اين تفکر در ميان بازيکنان ايجاد شود که ما استيل آذين پرستاره هستيم و اين تيم براي قهرماني بايد به بردن و کسب پيروزي عادت کند. نبايد با چند پيروزي اشباع شويم . بايد تا پايان ليگ عطش برد و کسب پيروزي داشته باشيم تا به قهرماني برسيم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: