برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درودگر : معدنچي و کريمي به بازي با پاس همدان مي رسند

سرپرست استيل آذين از رفع مصدوميت مهرزاد معدنچي و علي کريمي خبر داد و گفت که اين تيم با همه توان به مصاف پاس همدان خواهد رفت.

صادق درودگر در خصوص شرايط تيم استيل آذين گفت : خوشبختانه مصدوميت علي کريمي و مهرزاد معدنچي برطرف شده و اين دو بدون هيچ مشکلي با تيم تمرين مي کنند و براي ديدار روز شنبه مقابل پاس همدان کاملا آماده اند.
وي افزود : کادرفني تيم از شرايط تمريني بازيکنان رضايت کامل دارد و با اين وفاق و همدلي که ميان بازيکنان تيم ايجاد شده ما به موفقيت در اين فصل کاملا اميدواريم. هدف ما در اين فصل کسب مقام قهرماني و راهيابي به رقابت هاي ليگ قهرمانان آسياست که انشاالله در سايه اين اتحاد و رفاقتي که ميان اعضاي کادر فني و همچنين بازيکنان تيم به وجود آمده به اين مهم دست خواهيم يافت.
درودگر در مورد بازي روز شنبه استيل آذين برابر پاس همدان گفت : ما در گرماي شديد اهواز و در حالي که چند بازيکن اصلي مان را به همراه نداشتيم برابر فولاد خوزستان بازي خوبي ارائه کرديم و توانستيم 3 امتياز شيرين خارج از خانه را کسب کنيم. در مقابل پاس با توجه به اينکه ميزبان هستيم و مصدومان تيم هم به شرايط بازي رسيده اند چاره اي جز پيروزي نداريم، هر چند که پاس هم تيم خوبي است و در بازي اولش توانسته مس کرمان را شکست دهد.
سرپرست استيل آذين در پايان گفت : ما در اين فصل براي همه تيم ها احترام قائليم و هيچ تيمي را دستکم نمي گيريم اما براي رسيدن به هدفي که براي خودمان ترسيم کرده ايم يعني قهرماني، با تمام قدرت به مصاف رقباي خود مي رويم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: