برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

یزدانی خرم : تیم ملی فرنگی در جام پیت لانسكی شركت نمی كند

رئیس فدراسیون كشتی ایران گفت : تیم ملی فرنگی ایران به علت صادر نشدن روادید از سفر به لهستان باز ماند . یزدانی خرم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : تیم های ملی كشتی فرنگی و آزاد ایران قرار بود برای حضور در رقابت های پیت لانسكی به لهستان اعزام شوند كه سفارت لهستان فقط برای تیم كشتی آزاد روادید صادر كرد و تیم ملی فرنگی ایران از حضور در این رقابت ها بازماند .

وی تاكید كرد : همه مراحل برای صدور روادید انجام  شده بود اما  ازآنجا كه  روادید شین گن كمی مشكلات به همراه خود دارد ،  تیم ایران از حضور در رقابت های لهستان بازماند .

رئیس فدراسیون كشتی ایران درباره نتایج ضعیف تیم های كشتی فرنگی و آزاد جوانان در رقابت های جهانی گفت : منتظر بازگشت مربیان از رقابت های جهانی هستم تا با دریافت گزارش از علت نتایج تیم های ملی ایران آگاه شوم .

یزدانی خرم گفت : اینكه سرمربی تیم ملی ایران می گوید این نتایج به علت بی توجهی بوده است توجیه است و نمی توان همه این نتایج را به گردن بی توجهی مسئولان انداخت .

وی گفت : فدراسیون همه امكانات را برای تیم های ملی ایران فراهم كرده است و كسی نمی تواند از كمبود امكانات شكایت كند .تاریخ: 1389/5/4
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: