برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

زارع پور در گفتگو با مهر:تیم ملی تنیس روی میز جای انتصاب نیست/ مربی خارجی تا پایان مرداد می‏آید

سرپرست فدراسیون تنیس روی میز ضمن تاکید بر اینکه شرط لازم برای حضور بازیکنان این رشته در بازی‎های آسیایی حضور در رقابت‎های انتخابی است، اظهار داشت: به هیچ عنوان از شیوه انتصاب برای معرفی آسیایی‏ها استفاده نمی‎کنیم.

محمد زارع پور اشکذری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در فدراسیون تنیس روی میز انتخاب اعضای تیم ملی برای هر اعزامی تنها براساس نتایج مسابقات انتخابی انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: این رقابت میان بازیکنان و مدعیان تیم ملی است که مشخص می‎کند چه بازیکنی لایق حضور در این تیم است. بنابراین برای هیچ بازیکنی تحت هیچ شرایطی و با هیچ توجیهی، استثنا قائل نخواهیم شد و او را به عنوان بازیکن تیم ملی منصوب نخواهیم کرد. 

سرپرست فدراسیون تنیس روی تاکید کرد که اگر قرار بر انجام چنین کاری بود اصلا مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار نمی‌شد.

زارع پوراشکذری با اشاره به برگزاری یک مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی برای معرفی بازیکنان اعزامی به بازی‎های آسیایی 2010 تصریح کرد: برای آنکه انتخاب اعضای تیم ملی دقیق‏تر انجام شود، برترین‏های مرحله اول یک بار دیگر در قالب مرحله دوم رقابت‎های انتخابی با یکدیگر دیدار خواهند داشت. مجموع نتایج بدست آمده در این دو مرحله تعیین کننده بازیکنان ملی‎پوش است.

وی یادآور شد: مسابقات انتخابی تیم ملی بر اساس آئین نامه مشخص برگزار می‎شود. بر این اساس حتی حضور در این رقابت‌ها هم با هر شرایطی امکانپذیر نیست. تنها بازیکنان آماده اجازه حضور در مسابقات انتخابی را دارند تا نسبت به نتایج بدست آمده اطمینان بیشتری باشد.

سرپرست فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه برنامه‎های آماده سازی تیم ملی برای حضور در بازی‏های آسیایی گوانگژو پس از معرفی ملی‎پوشان اعلام خواهد شد، در مورد مربی خارجی گفت: رایزنی‏ها ادامه دارد. گزینه مورد نظر تا پایان مردادماه به ایران می‎آید تا کار خود را در کنار فواد کاسب آغاز کند.


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: