برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرنگي كاران نوجوان كشورمان قهرمان آسيا شدند

ورزش. كشتي. نوجوانان
تيم كشتي فرنگي نوجوانان كشورمان شب گذشته با كسب پنج مدال طلا، يك نقره و سه برنز با اقتدار قهرمان رقابتهاي كشتي آسيا شد.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در پايان اين رقابتها كه با شركت ‪ ۱۲‬كشور در بانكوك تايلند برگزار شد، تيم ايران با ‪ ۸۵‬امتياز قهرمان شد و تيمهاي قرقيزستان وقزاقستان به ترتيب با ‪ ۷۴‬و‪۷۱‬ امتياز دوم و سوم شدند.

براين اساس نتايج كامل تيم كشتي فرنگي نوجوانان كشورمان به شرح زير است:
دروزن ‪ ۴۶‬كيلوگرم بهروز ملكي در دور نخست حريفي از قزاقستان راشكست داد و با پيروزي مقابل حريف قرقيزستاني به ديدار نهايي راه يافت. وي در ديدار پاياني با شكست كشتي گير ژاپني صاحب گردن آويز طلا شد.

در وزن ‪ ۵۴‬كيلوگرم رامين گرمسيري با شكست حريفاني از تايلند و قرقيزستان به ديدار فينال راه يافت و با غلبه بر كشتي گير كره جنوبي صاحب مدال طلا شد.

در وزن ‪ ۶۳‬كيلوگرم مرتضي انوشه در دور نخست كشتي‌گيري از ازبكستان را مغلوب كرد و در دور دوم حريف قزاقستاني را پشت سرگذاشت و سپس با شكست كشتي گيرهندي، سومين مدال طلا تيم ايران را بدست آورد.

در وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم نيز محمد رسولي پس از استراحت در دور نخست، در دورهاي دوم وسوم كشتي گيراني از تايوان وهند را مغلوب كرد تا در ديدار فينال با پيروزي مقابل حريف قزاقستاني صاحب مدال طلا شود.

در وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم بابك دژباني پس از استراحت در دور نخست در دور دوم نماينده‌اي از ژاپن را شكست داد و با پيروزي مقابل حريف تايلندي به ديدار پاياني راه يافت. دژباني با شكست كشتي گير هندي پنجمين مدال طلاي تيم ايران را بدست آورد.

در وزن ‪ ۸۵‬كيلوگرم فرشاد رستمي كيا در كشتي نخست خود، نماينده كره جنوبي را مغلوب كرد و با پيروزي مقابل حريف قزاقستاني به ديدار نهايي راه يافت . اما در ديدار فينال مقابل حريف قرقيزستاني شكست خورد و به مدال نقره دست يافت.

در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم رضا خدري در كشتي نخست خود، حريف ازبكستاني را مغلوب كرد، اما درديدار دوم مقابل حريف قرقيزستاني شكست خورد و در گروه شانس مجدد با شكست حريفي از هند صاحب مدال برنز شد.

در وزن ‪ ۵۰‬كيلوگرم رامين طاهري در كشتي نخست خود حريفي از قزاقستان را مغلوب كرد و اما در ديداردوم وسرگروهي خود مقابل حريفي از قرقيزستان شكست خورد.وي در ديدار رده بندي با پيروزي مقابل كشتي گير تايلندي صاحب مدال برنز شد.

در وزن ‪ ۷۶‬كيلوگرم امير حسين مولايي در كشتي نخست خود مقابل كشتي‌گيري از ژاپن به پيروزي رسيد،اما در ديدار سرگروهي مغلوب حريف قزاقستاني شد. وي با شكست حريفي از تايلند صاحب گردن آويز برنز شد.

همچنين در وزن ‪ ۵۸‬كيلوگرم سهيل مقبلي در دور نخست مقابل نماينده كره جنوبي شكست خورد و با توجه به شكست حريف كره‌اي در ديدار سرگروهي مقبلي شانس كسب مدال را از دست داد و نهم شد.

گفتني است رقابتهاي كشتي آزاد نوجوانان آسيا نيز از فردا ‪ ۱۰‬مرداد ماه در شهر بانكوك تايلند برگزار مي‌شود.تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: