برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آنری: از بازی برای فرانسه در جام جهانی پشیمان نیستم

تیری آنری گفته از این که در حضور فاجعه‌بار فرانسه در جام جهانی 2010 بازی کرد پشیمان نیست.

ریمون دومنک، مربی فرانسه او را به نیمکت تبعید کرد و کاپیتانی را از او گرفت. آنری پس از رقابت‌ها از تیم ملی کناره‌گیری کرد. او گفته از این اتفاق ناراحت نیست: «من هرگز از حضور در جام جهانی پشیمان نیستم. من 123 بازی ملی دارم و همه افتخارات را به دست آورده‌ام. البته بعضی دوران‌ها بهتر بودند. اما همیشه من نهایت تلاش را داشته‌ام. رک بگویم، همیشه سرم را بالا نگه داشته‌ام و دلی پاک داشته‌ام. من هر چه از دستم برمی‌آمد انجام دادم. همیشه شنیدن سرود ملی تنم را به لرزه می‌انداخت. تیم ملی تا ابد در دل من خواهد بود.»

آنری از این که بازوبند را از او گرفتند ناراحت است: «وقتی قدرت داشتم همیشه همه چیز را توضیح می‌دادم و خود را جلوتر از دیگران قرار می‌دادم. در جریان بازی‌های مقدماتی همه به من حمله می‌کردند. بعد از آن همه چیز عوض شد. عملکرد بعضی از افراد را باید توضیح داد، البته این کار من نیست. مربی من را به نیمکت فرستاد. او بازوبند را از من گرفت و مانع بازی من شد. اما من به تصمیمات او احترام می‌گذارم. هیچ مشکلی نیست.»

مهاجم نیویورک ردبولز با 51 گل دوران حضورش در تیم ملی را به پایان برد. هیچ کس نتوانسته تاکنون به رکورد گل‌زنی او در فرانسه برسد.

تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: