برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استعداديابي و پرورش بازيكن ازبرنامه‌هاي باشگاه مس كرمان است

ورزش. داخلي. باشگاه مس كرمان
كرمان -مدير عامل باشگاه مس كرمان گفت: استعداد يابي و پرورش بازيكن در اين باشگاه در يك فرآيند سه تا پنج ساله صورت مي‌گيرد.

فتح الله نژاد زماني شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در كرمان افزود: تيم هاي رده‌هاي سني ما كمتر از تيم بزرگسال ما نيستند ، بنابراين با توجه جدي به آنها از موقعيت و استعداد فوتبال جنوب شرق در كشور استفاده خواهيم كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، وي تاكيد كرد: سر و سامان دادن به فوتبال گروه هاي سني پايه، به عنوان نخستين گام براي پرورش بازيكناني مانند ميلاد فخرالديني از اهميت بالايي برخوردار است.

وي گفت: فلمينگ مدرس دانماركي فيفا و يوفا براي كنترل و نظارت بر رده‌هاي سني باشگاه مس در دو پايگاه اصلي در كرمان و رفسنجان و ‪ ۱۰‬پايگاه كوچكتر در ساير شهرستانها آغاز به فعاليت خواهد كرد.

نژاد زماني اظهار اميدواري كرد اولين نتايج حضور فلمينگ در استان كرمان را طي يك سال آينده در راستاي افزودن بازيكنان جوان به تيم بزرگسال مس كرمان شاهد باشيم.

وي با يادآوري اينكه ادامه فعاليت فلمينگ پس از يك سال منوط به رضايت طرفين خواهد بود، گفت: باشگاه مس كرمان با اين اقدام دريچه‌اي را از جنوب شرق كشور به سمت اروپا باز كرده است.

مدير عامل باشگاه مس كرمان در ارتباط با شكست تيم مس كرمان مقابل پاس همدان در هفته نخست ليگ برتر، اظهار داشت: قرعه شانس به سود پاس بود و بازيكنان ما از موقعيت‌هاي خود استفاده لازم را نبردند.

نژاد زماني افزود: در هفته‌هاي ابتدايي اين رقابت‌ها نبايد پيروزي‌ها و شكست‌ها را به حساب قدرت و قوت تيم‌ها گذاشت و بيشتر اتفاقات، نتايج بازي ها را رقم خواهند زد.

وي با اعلام حمايت جدي از صمد مرفاوي سرمربي تيم مس كرمان گفت: يك يا دو مسابقه تعيين‌كننده سطح يك مربي نيست.

ك/‪۲‬

تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: