برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تقوي: براي كسب دومين مدال طلاي رقابتهاي جهاني كشتي دورخيز كرده ام

ورزش. كشتي. تقوي
تهران - قهرمان وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك گفت: با توجه به تمرينات مداوم و مستمرم در اردوهاي آماده‌سازي تيم ملي، براي كسب دومين مدال طلاي رقابتهاي جهاني كشتي دورخيز كرده ام.

مهدي تقوي كه سال گذشته مدال طلاي رقابتهاي جهاني هرنينگ دانمارك را بر گردن آويخت، در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: از سال گذشته كه توانستم در دانمارك به عنوان قهرماني جهان دست يابم تاكنون، فراز و نشيب هاي زيادي را پشت سر گذاشتم كه هر كدام از آنها براي من تجربه مفيدي محسوب شد.

وي افزود: به عنوان مثال مي‌توان به رقابتهاي جام جهاني سال گذشته اشاره كرد كه در يك چشم بر هم زدن، كنترل و مديريت كشتي از دستم خارج شد و درنهايت نتوانستم به آن نتيجه‌اي كه مي‌خواستم برسم.

تقوي ادامه داد: البته از همان زمان به بعد با كمك مربيان تيم ملي و تلاش مستمر خودم سعي كردم تا نقاط ضعف خودم را بهتر شناخته و هر روزبراي برطرف كردن آن مشكلات تمرين كنم كه خوشبختانه با حضور در ميادين و تورنمنت‌هاي تداركاتي اخير توانستم تا حد زيادي در رفع آنها موفق عمل باشم.

قهرمان رقابتهاي آسيايي ابراز داشت: به هيچ عنوان نمي‌توان قهرماني در رقابتهاي جهاني سال گذشته در دانمارك را دليل محكم و موجهي براي حضور مجدد من در تركيب تيم ملي دانست، چراكه كادر فني تيم ملي كشتي آزاد كشورمان ماههاست كه براي تشكيل تيم اعزامي به رقابتهاي جهاني مشغول برنامه ريزي و بررسي وضعيت اردونشينان هستند.

آزادكار ‪ ۶۶‬كيلوگرمي اردوي تيم ملي اضافه كرد: من نيز با همين طرز فكر فقط به آماده‌سازي و تقويت توان فني و جسماني ام مي‌پردازم تا در نهايت با جلب اعتماد كادر فني، در تركيب تيم ملي اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ مسكو و يا بازيهاي آسيايي گوانگ ژو قرار گيرم.

تقوي در پايان به وضعيت مطلوب جسماني‌اش اشاره كرد و گفت: خوشبختانه با تمرينات مداوم در اردوي تيم ملي توانسته ام به شرايط ايده آل نزديك شوم و مطمئنا تا زمان اعزام تيم ملي به رقابتهاي معتبر برون مرزي، به آمادگي مورد نظر خواهم رسيد.


تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: