برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبير فدراسيون كشتي: كشتي گيران حاضر در جام حبيبي و موحد نفرات برجسته كشور خود هستند

ورزش. كشتي. موحد و حبيبي. مازندران
ساري - دبير فدراسيون كشتي با اشاره به حضور كشتي گيران تيم‌هاي خارجي در مسابقات بين‌المللي جام حبيبي و موحد گفت: كشتي گيران خارجي حاضر در اين مسابقات ممكن است بهترين‌هاي كشورشان نباشند ولي در حدي از برجستگي قرار دارند كه بتوانند در مسابقات بين‌المللي بدرخشند.

عارف ربطي روز شنبه در حاشيه مسابقات بين‌المللي جام حبيبي و موحد در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: با توجه به حضور تيم‌هاي خارجي، سطح رقابت ها راضي‌كننده است و به نظر مي‌رسد كه عيار كشتي گيران شركت‌كننده در دوره‌هاي بعدي مشخص تر شود.

وي با تاكيد بر لزوم ايجاد انگيزه در كشتي گيران به منظور شركت در مسابقات بين‌المللي اظهار داشت: كشتي به طور كلي نيازمند سرمايه‌گذاري بيشتر است و با اعتبارات كنوني نتايج مورد نظر حاصل نخواهد شد.

دبير فدراسيون كشتي تصريح كرد: البته در مورد مسايل ديگري مانند امكانات برگزاري مسابقات و ايجاد روابط با ديگر كشورها هم بايد شرايط بهتري فراهم كنيم ضمن آنكه برگزاري اينگونه جام‌هاي بين‌المللي نيازمند اختصاص زمان مناسبي است تا تيم‌ها بتوانند نفرات برتر خود را به آن اعزام كنند.

وي در مورد استقبال سرد تماشاگران از اين رقابت‌ها گفت: به نظر من قيمت پنج هزار تومان براي اين مسابقات خيلي گران است به خصوص براي قشر تماشاچي كشتي كه معمولا از قشر كم درآمد جامعه هستند و بايد تمهيداتي براي حضور رايگان علاقمندان انديشيده شود.

ربطي از برخي بي‌برنامگي‌ها و نيز حضور افراد غير مرتبط در جريان مسابقات انتقاد كرد و گفت: نظر فدراسيون كشتي بايستي نظر نهايي تلقي شده و همگان از آن تمكين كنند.

وي در انتقادي ديگر بر لزوم بهبود وضعيت سالن‌هاي كشتي در كشور تاكيد و اضافه كرد: پيشرفت اين رشته ورزشي نيازمند برنامه ريزي صحيح است و بايد زمينه مناسبي براي احداث سالن‌هاي استاندارد كشتي را فراهم آوريم.

ك/‪۳‬تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: