برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی جام حبیبی و موحد/فینالیست‌های سه وزن نخست مشخص شدند

اولین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام حبیبی و موحد از صبح امروز آغاز شد و در پایان مرحله مقدماتی مسابقات سه وزن نخست نفرات راه یافته به دیدارهای پایانی مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مرحله مقدماتی سه وزن نخست اولین دوره رقابت‌های کشتی بین المللی جام حبیبی و موحد که از صبح امروز شنبه در سالن امامعلی حبیبی شهرستان قائمشهر آغاز شده است، نفرات راه یافته به دیدار پایانی مشخص شدند.

بر این اساس در وزن 55 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور داشتند، "اسدالله کایرچانوف" از روسیه و "رادوسلاو ولیکوف" از بلغارستان به دیدار نهایی راه یافتند. از حوادث مهم این وزن می توان به پیروزی رادوسلاو ولیکوف دارنده مدال جهانی از بلغارستان بر فرزان جعفری و فرزان بهرامی از ایران اشاره کرد. همچنین کشتی گمنام روس کایرچانوف نیز موفق شد سلطانی یکی از مدعیان وزن 55 کیلوگرم را در مرحله یک چهارم نهایی شکست دهد.

سبحان محمدزاده و مهران نصیری فینالیست‌های وزن 66 کیلوگرم هستند. در این وزن 18 کشتی گیر وزن کشی کردند که به نوعی جنگ کشتی گیران داخلی بود. شکست محسن آقاجانی از اردونشینان این وزن مقابل محمدزاده در مرحله نیمه نهایی و پیروزی نصیری بر "زارکوا" کشتی گیر گرجستانی از حوادث مهم کشتی‌های صبح امروز بود.

همچنین در وزن 96 کیلوگرم که 17 کشتی گیر حضور داشتند، یاسر قربانی و محسن غنی‌زاده به دیدار نهایی راه یافتند. پیروزی غنی‌زاده مقابل سعید امیری و مهدی مازندرانی در مراحل نیمه نهایی و یک چهارم نهایی نشان می دهد این کشتی گیر آینده درخشانی پیش رو دارد. پیروزی مازندرانی بر کامینس از آمریکا و قربانی بر اباذر اسلامی از دیگر حوادث مهم این وزن بود.

رقابت‌های شانس مجدد، رده بندی و فینال عصر امروز شنبه برگزار می شود.

9 کشور خارجی آمریکا، آذربایجان، قزاقستان، بلاروس، ارمنستان، تاجیکستان، بلغارستان، روسیه و گرجستان و 64 کشتی گیر داخلی در رقابت‌های کشتی آزاد جام امام علی حبیبی و عبدالله موحد حضور دارند. 

رقابت‌های چهار وزن دوم 60، 74 ، 84 و120 کیلوگرم فردا یکشنبه برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: