برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعیدلو اعلام کرد:یک هزار واحد مسکونی به قهرمانان واگذار می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی از واگذاری یک هزار واحد مسکونی به قهرمانان ورزش کشور در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی سعیدلو با اعلام این خبر افزود: با لطف و عنایت پروردگار این افتخار نصیب مسئولان ورزش کشور شده تا پرونده احداث یک هزار واحد مسکونی با شرایط ویژه را برای قهرمانان ورزش ایران زمین باز کنیم با این امید که در آینده نزدیک اکثر قهرمانان و نام آوران ورزش ایران صاحب خانه شوند.

سعیدلو افزود: این واحدهای مسکونی در شهرهای آفتاب، پردیس، هشتگرد، پاکدشت و دماوند احداث خواهد شد و صندوق حمایت از قهرمانان مراحل اجرایی طرح را آماده کرده و مقرر شده ظرف یکسال واحدهای مسکونی فوق آماده شود تا در اختیار قهرمانان قرار گیرد.

رئیس سازمان تربیت با تاکید بر این موضوع که واحدهای فوق با شرایطی ویژه در اختیار قهرمانان قرار خواهد گرفت، افزود: این طرح با همکاری سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران و به همت صندوق حمایت از قهرمانان احداث خواهد شد. شرایط به گونه‌ایی است که کل مبلغ آپارتمان اقساطی بوده و به صورت بازپرداخت اقساط از زمان تحویل در اختیار قهرمانان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: البته مبلغ اقساط هم به گونه‌ایی تنظیم خواهد شد که یک قهرمان بتواند با حداقل حقوق آن را پرداخت کند.

سعیدلو تصریح کرد: بدون شک مسکن یکی از دلمشغولی‌های همیشگی قهرمانان و ورزشکاران بوده است و ما امیدواریم با این طرح ورزشکاران و قهرمانان ما با فراغ بال در میادین ورزشی حاضر شوند و دغدغه‌ای بابت مسکن نداشته باشند. به امید خدا این طرح بزرگ از زمان آغاز یک سال بیشتر به طول نخواهد انجامید.


تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: