برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دوومیدانی ستارگان آسیا؛ نیك‌فر و لیلا ابراهیمی به مدال برنز رسیدند

دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی ستارگان آسیا در دهلی نو با كسب دو نشان برنز برای امین نیك فر و لیلا ابراهیمی از كشورمان پیگیری شد. دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی ستارگان آسیا در دهلی نو برگزار شد كه طی آن امین نیك فر در ماده پرتاب وزنه مردان و لیلا ابراهیمی در ماده 1500 متر زنان موفق به كسب مدال برنز این مسابقات شدند.

در پرتاب وزنه مردان امین نیك فر، پرتابگر ایرانی مقیم آمریكا با ركورد 18 متر و 65 سانتیمتر به مقام سوم رسید. نمایندگان هند به ترتیب با ركوردهای 19 متر و 74 سانتیمتر و 19 متر و یك سانتیمتر اول و دوم شدند.

در ماده 1500 متر زنان هم لیلا ابراهیمی با ركورد 4 دقیقه و 34 ثانیه و 11 صدم ثانیه به مدال برنز دست یافت. در این ماده دونده هندی با زمان 4 دقیقه و 19 ثانیه و دونده‌ای از ازبكستان با حدنصاب 4 دقیقه و 26 ثانیه و یك صدم ثانیه اول و دوم شدند.

در ماده 1500 متر مردان قاسم فریسات از ایران بعد از دوندگانی از سوریه، قزاقستان و هند، چهارم شد. عارف امیدی هم در مكان هفتم قرار گرفت.

محمد خزایی در ماده 5 هزار متر و سیدمهران حسینی در ماده 100 متر هم از دور مسابقات كنار كشیدند.

بدین ترتیب تیم دوومیدانی ایران حاضر در مسابقات ستارگان آسیا با یك مدال طلا، یك نقره و دو برنز به كار خود در این رقابت‌ها پایان داد.تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: