برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تفاوت مدیر ورزشی جدید بارسلونا با فوتبالی های ما از زمین تا آسمان!

آندونی سوبی‌سارتا، مدیر ورزشی جدید بارسلونا امروز رسما کارش را آغاز کرد.

این دروازه‌بان سابق در آغاز کار خود از مدیران قبلی بارسا ستایش کرد و به ویژه از چیکی بگیریستین نام برد که هفت سال را در رده‌های فنی باشگاه گذراند.

او گفت: «می‌خواهم از افرادی نام ببرم که پیش از من این جا بودند. اول از همه هم بگیریستین. در دوره پیشین موفقیت‌های بسیاری حاصل شد و مدیران تیمی عالی گرد آوردند. کار آنها را را ستایش می‌کنم و البته کار بگیریستین در میانشان استثنایی بود. همچنین می‌خواهم از الکسانکو (مدیر بخش جوانان بارسلونا) تشکر کنم.»

جوزپ ماریا بارتومئو، نایب‌رییس باشگاه هم گفت که سوبی‌سارتا قراردادی تنها یک‌ساله امضا کرده، اما اگر هر دو طرف راضی باشند این قرارداد امکان تمدید برای دو سال دیگر را هم دارد.

نکته: شما این رفتار سوبی زارتا دروازبان افسانه ای پیشین بارسلونا و تیم ملی اسپانیا را مقایسه کنید با رفتار فوتبالی های ما تا شاید برسید به سرنخ هایی که چرا آنها قهرمان جهان و اروپا می شوند و ما اینجا بر سر مسائل پیش و پا افتاده به سر و کله هم می زنیم.

کافی است در یک باشگاه یا نهاد فوتبالی دیگر ما یک تغییر انجام شود تا نفر جدید ضمن رشته کردن تمام پنبه های برنامه ها و کارهای نفر قبلی ، در کل تمام کارهای فرد پیشین را در حد جنایت بر علیه کل بشریت معرفی کند!

تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: