برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

«اقتصاد فوتبال» مكتوب شد

كتاب «اقتصاد فوتبال» اثر دكتر عليرضا الهي كه به بيان اقتصاد رشته ورزشي فوتبال و منابع مالي آن مي‌پردازد، به زودي وارد بازار نشر مي‌شود.عليرضا الهي درگفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، در اين باره اظهار داشت: اين كتاب در 9 فصل تنظيم شده است كه «تاريخچه فوتبال»، «صنعت فوتبال»، «باشگاه‌ها»، «بازاريابي در صنعت فوتبال»، «حاميان مالي»، «نقش هواداران در توسعه فوتبال»، «حق پخش تلويزيوني»، «وضعيت موجود اقتصاد موجود در ايران» و «وضعيت اقتصاد فوتبال در چند كشورمنتخب جهان» فصول نه‌گانه آن را تشكيل مي‌دهند.
 
نويسنده و مترجم حوزه تربيت بدني و ورزش گفت: اين كتاب را با توجه به تحقيقات چندين ساله‌اي كه در حوزه فوتبال و صنعت فوتبال داشته‌ام، به رشته تحرير در‌آورده‌ام. 

الهي افزود: با توجه به اين كه مبحث ورزش و منابع مالي آن يك بحث روز است، اين كتاب به مديران اجرايي اين حوزه كمك مي‌كند كه درباره منابع مالي موجود در ورزش نظير؛ حاميان مالي، حق پخش تلويزيوني، تبليغات و بازرگاني به شناخت كافي برسند.
 
وي ادامه داد: در اين اثر مطالعه تطبيقي از وضعيت فوتبال شش كشور انگلستان، فرانسه، اسپانيا، آلمان، ايتاليا و ژاپن به چشم مي‌خورد.
 
وي در پايان گفت: اين اثر در مرحله ويراستاري قرار دارد و تا اواخر تابستان سال جاري وارد بازار نشر خواهد شد.
تاریخ: 1389/4/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: