برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرزين با 3 كتاب شطرنج در راه است

«درسنامه تاكتيك‌ها و ترتيب‌هاي شطرنج»، «تئوري بنيادي شطرنج» و «دانستني‌هاي عمومي شطرنج» عناوين كتاب‌هايي‌اند كه نشر فرزين در دست انتشار دارد و به زودي وارد بازار نشر خواهند شد.به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، كتاب «درسنامه تاكتيك‌ها و ترتيب‌هاي شطرنج» به قلم «ايواش چنكو» و با ترجمه «ابوالقاسم نجيب» در پنج بخش تنظيم شده كه اين بخش‌ها به آموزش ورزش شطرنج از سطح مبتدي تا پيشرفته پرداخته‌اند. 

مخاطبان اين اثر كودكان، نوجوانان و افرادي‌اند كه در كلاس‌هاي آموزش شطرنج شركت مي‌كنند.
 
اين كتاب به صورت سؤال و جواب است. به اين صورت كه سؤالاتي كه در حوزه شطرنج مطرح شده، در انتهاي كتاب به آن‌ها پاسخ داده شده است. 

چاپ چهارم كتاب «درسنامه تاكتيك‌ها و ترتيب‌هاي شطرنج» در شمارگان 3000 نسخه، 256 صفحه و قيمت 50 هزار ريال به زودي چاپ و روانه بازار نشر خواهد شد. 

همچنين كتاب «تئوري بنيادي شطرنج» اثر «مايزليس» با ترجمه «رضا رضايي» كامل‌ترين كتاب در عرصه شطرنج در ايران است كه در دست انتشار مجدد قرار دارد.
 
اين اثر تنها كتابي است كه در ايران تئوري‌هاي شروع، مياني و پاياني ورزش شطرنج را به طور كامل بيان كرده است. همچنين در اين اثر تاكتيك‌ها و تركيب‌هاي شطرنج مطرح شده، مخاطب با تئوري گشايش‌ها به طور كامل آشنا مي‌شود. 

اين كتاب در شمارگان 1000 نسخه، 688 صفحه و قيمت 6000 ريال به زودي به چاپ نهم خواهد رسيد. 

كتاب ديگري كه از سوي انتشارات فرزين در دست انتشار قرار دارد، «دانستني‌هاي عمومي شطرنج؛ همه چيز درباره آموزش شطرنج» نام دارد كه مخاطبان آن تمامي قشرها به‌ويژه علاقه‌مندان به بازي شطرنج‌اند. 

اين كتاب براي كساني كه هيچ آشنايي با ورزش شطرنج ندارند، بسيار مفيد است؛ به گونه‌اي كه نويسنده ابتدا شطرنج را به صورت يك علم آموزش داده، سپس هر سؤالي كه ممكن است مخاطب با آن مواجه شود را مطرح كرده و به آن پاسخ داده است. 

كتاب«دانستني‌هاي عمومي شطرنج» بدر ا شمارگان 2000 نسخه و 240 صفحه به زودي از سوي انتشارات فرزين چاپ و روانه بازار نشر خواهد شد.
تاریخ: 1389/4/26
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: