برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشيه نگاري از رقابتهاي كشتي فرنگي قهرماني نوجوانان آسيا

ورزش. كشتي. نوجوانان
تهران - رقابتهاي كشتي قهرماني نوجوانان آسيا از روز گذشته درشهر بانكوك تايلند آغاز شد كه در نهايت تيم كشتي فرنگي ايران با اقتدار به عنوان قهرماني دست يافت.

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي،برگزاري رقابتهاي كشتي قهرماني نوجوانان آسيا مسايل خواندني و حواشي خاص خود را به همراه داشت.


*عزيزاله اطاعتي و سيد محمدافتخاريان داوران درجه يك بين‌المللي كشورمان از سوي ماريو سالتنيك و كيم روساي كميته داوران فيلا و آسيا به عنوان روساي دو تشك برگزيده شده اند.


* مجيد بيزمارك سفير ايران در تايلند با حضور در سالن مسابقات شاهد مبارزات كشتي گيران ايران در ديدارهاي رده بندي و فينال بود كه در توزيع مدال‌هاي وزن ‪ ۱۰۰‬كيلوگرم نيز حضور داشت.


* چانگ كيو كيم، رييس كنفدراسيون آسيا در كنار ماريوسالتنيك نايب رئيس فدراسيون جهاني بر مسابقات نظارت دارند.


* در رقابت‌هاي كشتي فرنگي ‪ ۸۲‬كشتي گير از ‪ ۱۰‬كشور آسيايي شركت كرده بودند كه با قهرماني مقتدرانه تيم ايران به پايان رسيد.اين مساله در اظهار نظر تمامي حاضران در پيكارها كاملا مشهود بود.


* كشتي گيران ايراني در اين رقابتها بسياركم خطا ظاهر شدند و در ‪۱۰۰‬ كيلوگرم هم بابك دژباني با استفاده از ريزه كاري‌ها مقررات در تايم سوم به جاي مجري شدن در قانون كلينچ درخاك حريف نشست . وي در نهايت با دفاع منطقي و جانانه خود يك امتياز ازحريف هندي گرفت و به مدال طلا رسيد.


* درطول رقابت‌هاي كشتي فرنگي نوجوانان آسيا اگر كشتي گيران و همراهان تيم‌ها نبودند، هيچ كس در سالن ديده نمي‌شد و به جرات مي‌توان گفت كه اين مسابقات اصلا تماشاچي نداشت.


* رقابت‌هاي دختران نيز امروز برگزار و وزن كشي هر ‪ ۱۰‬وزن كشتي گيران آزاد نيز عصر امروز انجام مي‌شود. نمايندگان ايران نيز عصر امروز روي باسكول خواهند رفت تا با شناختن حريفان خود از صبح فردا يكشنبه به مبارزه با آنها بپردازند.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: