برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بهرام افشارزاده:چینی‏ها برای میزبانی ایده‎آل در بازی‎های آسیایی آماده‎اند

دبیر کل کمیته ملی المپیک پس از بازگشت از اجلاس سرپرستان کاروان‏های اعزامی به بازی‏های آسیایی گفت: با توجه به برنامه ریزی عالی و کار شبانه روزی چینی‎ها می‎توان پیش بینی کرد که میزبانی بازی‎های آسیایی 2010 به شکلی بسیار ایده آل و عالی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهرام افشارزاده پس از حضور در اجلاس دو روزه سرپرستان کاروان‎های ورزشی کشورهای شرکت کننده در شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی در چین روز گذشته جمعه به کشورمان بازگشت.

وی در مورد این اجلاس و نتایج بدست آمده در آن اظهار داشت: شرکت کنندگان در اجلاس در قالب توری ویژه از تمام اماکن ورزشی، استادیوم‎های ورزشی، دهکده و همچنین هتل محل اقامت مقامات این دوره از بازی‎ها بازدید کردند. چینی‎ها هم در زمینه ساخت و ساز و هم در مورد تجهیز و ارائه امکانات بی نظیر کار کرده‏اند.   افشارزاده با اشاره به توجه ستاد برگزاری نسبت به پیش‎بینی‏های انجام شده، اظهار داشت: خوشبختانه تمام استادیوم‎ها و دهکده بازی‎ها مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده و تمامی امکانات رفاهی و لازم نیز در آنها تعبیه شده است.   دبیرکل کمیته المپیک از نزدیکی دهکده‎های اسکان ورزشکاران با دهکده خبرنگاران و داوران و نمایندگان کنفدراسیون‎ها و فدراسیون‎های جهانی خبر داد و گفت: برای اولین‌بار در تاریخ برگزاری بازی‌ها، ستاد برگزاری طوری برنامه ریزی کرده که محل اسکان و دهکده این سه گروه در کنار یکدیگر قرار دارد. این موضوع از بسیاری ناهماهنگی‌ها جلوگیری می‏کند.   وی همچنین اعلام کرد که در بخشی از نشست روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته مدیران کمیته‏های مختلف اعم از پروتکل، اسکان، مالی، ترانسپورت، صدورکارت، امنیت، بلیت مسابقات، رایانه و تغذیه گزارش‏های خود را از مراحل کار و فعالیت‎های صورت گرفته تشریح کردند.
تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: