برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي تيم ملي بوكس: بهترين تمرينات را در مازندران برگزار كرديم

ورزش. رزمي. بوكس
تهران - مربي تيم ملي بوكس ايران، گفت: حضور در اردوي مازندران براي ما بسيار مفيد بود و بهترين تمرينات را در اين استان پشت سر گذاشتيم.

اكبر احدي روز شنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: چند روز تمرين مستمر و برنامه ريزي شده را در مازندران برگزار كرديم، ضمن اينكه يك ديدار دورن اردويي هم بين نفرات انجام داديم.

وي افزود: معتقدم در چندين مرحله تمريني كه تا به امروز انجام داده ايم، حضور در مازندران بهترين اردو براي تيم ملي بود.

احدي ادامه داد: نفرات تيم ملي در اين اردو از لحاظ روحي و شادابي در شرايط بسيار خوبي بودند و تمرينات متنوع و تاثيرگذاري را پشت سر گذاشتند وي از آمادگي بالاي نفرات خبر داد و گفت: نفرات تيم ملي بوكس در مسابقه انتخابي درون اردويي مبارزات بسيار خوبي را برگزار كرده و كادر فني را اميدوارتر از قبل كردند.

مربي تيم ملي اذعان كرد: به طور يقين ثمره برگزاري يك اردوي منظم و مفيد را با كسب نتايج مناسب در تورنمنت روسيه خواهيم گرفت.

وي در خصوص شرايط فني مسابقات روسيه كه در شهر گروژني برگزار خواهد شد، گفت: سال گذشته نيز در اين رقابت‌ها شركت كرده وبا سح فني آن آشنا هستيم، اين مسابقات با حضور تيم‌هاي قدرتمند آسيا و اروپا داراي سطح فني خوبي است و به طور يقين براي تيم ايران بسيار مفيد است.

احدي اذعان كرد: همچنين در روسيه به مدت ‪ ۲‬هفته با تيم‌هاي حاضر اردوي مشترك خواهيم داشت.

وي در خصوص آمادگي تيم ايران براي حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو افزود: تيم ايران به شرايط آرماني نزديك مي‌شود و اميد بسياري داريم كه در بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬براي كاروان ورزشي ايران مدال‌هاي خوبي كسب كنيم گفتني است، تيم ملي بوكس ايران با ‪ ۱۱‬ورزشكار در رقابت‌هاي بين‌المللي روسيه شركت خواهد كرد.
تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: