برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

راي كميته انضباطي در خصوص تيم تراكتورسازي عامه پسند بود

ورزش. داخلي. فوتبال. تراكتورسازي
تبريز- مدير عامل باشگاه تراكتورسازي تبريز گفت: راي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درخصوص تخلفات ديدار تيمهاي پيروزي و تراكتورسازي عامه پسند بود.

محمدحسين جعفري روز شنبه در جلسه‌اي كه از سوي استاندار آذربايجان شرقي براي بررسي مسايل پيش آمده اين ديدار تشكيل شده بود، افزود: جريمه‌اي كه اين كميته براي تراكتورسازي درنظر گرفته ناعادلانه است و بايد در آن تجديد نظر شود.

وي گفت: جريمه تراكتورسازي به خاطر ميهمان بودن، بايد كمتر از پيروزي و يا حداقل برابر با آن در نظر گرفته شود.

جعفري با اشاره به جلسه خود با رييس سازمان ليگ در خصوص اين محروميت و قول مساعد وي، افزود: عزيز محمدي قول داده در صورت برگزاري بهتر بازي اول با راه آهن درتبريز، محروميت بازي بدون تماشگر در ديدار دوم را لغو كند.

وي همچنين از صحبتهايش با نمايندگان مردم استان در اين مورد خبر داد و گفت: از آنها درخواست كرده‌ايم در خصوص برطرف كردن اين محروميتها، رايزني‌هاي لازم را انجام دهند.

جعفري راي صادره را ظلم مضاعف در حق تراكتورسازي خواند و افزود: اين راي در حالي صادر شده كه ما ميهمان بوديم و پيش از بازي و در جلسه هماهنگي اعلام كرديم كه تماشاگري به همراه تيم نداريم.

وي گفت: ما اختياري دركنترل ومديريت ورزشگاه آزادي نداشتيم و اين از وظايف تيم ميزبان بود كه امنيت را با كمك نيروهاي امنيتي در ورزشگاه برقرار كند.

وي شعار هماهنگ ‪ ۳۰‬هزار هوادار پيروزي عليه تراكتورسازي در ورزشگاه آزادي را كه از پيش سازماندهي شده بود آزاردهنده توصيف كرد و گفت: متاسفانه اين شعارها در جرايد منعكس نشد و واقعيتها به طور وارونه به خوانندگان منتقل گرديد.

ديدار تيمهاي فوتبال پيروزي تهران و تراكتورسازي تبريز از هفته نخست رقابت‌هاي ليگ برتر در ورزشگاه آزادي با حواشي زيادي همراه بود و كميته انضباطي تراكتورسازي را به پرداخت ‪ ۳۰۰‬ميليون ريال و دو بازي بدون تماشاگر و پيروزي را به يك بازي بدون تماشگر محكوم كرده است.

اين ديدار با نتيجه يك بر صفر به سود ميزبان خاتمه يافت.


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: