برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرپرست فدراسیون هندبال: مربی تیم جوانان باید پاسخگوی صحبت های خود باشد

سرپرست فدراسیون هندبال صحبت های مربی تیم ملی جوانان را رد و تاكید كرد : وقتی تیمی با اختلاف 10 امتیاز می بازد نمی تواند تقصیر را به گردن داور بیاندازد . در پی صحبت های حیدر پور مربی تیم هندبال جوانان ایران مبنی بر اینكه افرادی در كنار تیم حضور دارند كه می خواهند تیم شكست بخورد ؛ جلال كوزه گری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : این اظهارات را به طور كلی رد می كنم چون این مربی در ابتدا باید كسانی كه این رفتارها را داشته اند معرفی و بعد چنین ادعایی را مطرح كند .

سرپرست فدراسیون هندبال تصریح كرد : تیم ملی در بهترین شرایط آماده شد و هیچ گونه مشكلی برای این تیم وجود نداشت ولی اینكه فردی بخواهد تیم ایران در رقابت های آسیایی كه در تهران برگزار می شود شكست بخورد بسیار بعید است و آقای حیدرپور باید پاسخگوی این صحبت های خود باشد .

وی درباره انتقادات به داوری هم گفت : نمی توان همه چیز را به گردن داور انداخت چون تیم با ده امتیاز اختلاف باخته است ؛این هم كه گفته اند رئیس كمیته داوران آسیا ایرانی است ولی از حق ایرانی ها دفاع نمی كند صحت ندارد .

كوزه گری تاكید كرد : آقای توكلی رئیس كمیته داوران آسیا افتخار ایران است ولی نمی تواند در همه مسابقات حضور داشته باشد . داوری این رقابت ها مطلوب بود و نمی توان این شكست را به گردن داوری انداخت .


تاریخ: 1389/5/9
موضوع: توپ و تور
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: