برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي برق شيراز : سياست تيم ما استفاده از بازيكنان بومي است

ورزش. داخلي. فوتبال
سرمربي تيم برق شيراز گفت : با توجه به اينكه استان فارس پتانسيل زيادي در زمينه فوتبال دارد به همين امر براي تقويت تيم از جوانان بومي استفاده مي‌كنيم.

به گزارش روز شنبه ايرنا ، مهدي دينورزاده در جلسه معارفه كادر فني جديد اين باشگاه افزود: برق شيراز تيم ريشه داري است كه هوادران زيادي دارد و در فصل گذشته نيز يكي از مدعيان صعود به ليگ برتر بود.

وي اضافه كرد : با توجه به هم گروه بودن با اين تيم در فصل گذشته همراه با تيم نفت ‪ ۸‬بازي اين تيم را ارزيابي كرديم و شناخت نسبي از تيم برق به دست آورده ام.

سرمربي تيم برق ادامه داد: در تمرينات اين تيم به طور كامل بازيكنان را ارزيابي خواهيم كرد وسپس بازيكنان مورد نياز ر ا در پستهاي مختلف جذب خواهيم كرد.

دينورزاده گفت: اميدواريم تا در پايان فصل شاهد صعود تيم برق به ليگ برتر باشيم.

كورش امامي فر سرپرست باشگاه برق شيراز نيز در اين جلسه گفت:با توجه به توقع مردم و همچنين ديدگاه مسوولان استان به خصوص استاندار فارس كار سختي در پيش رو داريم و اميدواريم با حمايت مسوولان استان و به خصوص تربيت بدني فارس به ليگ برتر بازگرديم.

بر اساس اين گزارش سرمربي جديد تيم برق شيراز مرتضي يكه،عليرضا امامي فر بازيكن سابق تيم پرسپوليس و سعيد غلام زاده بازيكن سابق تيم برق را به عنوان مربيان اين تيم در رقابتهاي فصل جديد ليگ دسته اول معرفي كرد . ك ‪۳ . ۷۳۶۸‬


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: