برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دومين دوره مسابقات اتومبيلراني دو ديفرانسيل قهرماني كشور برگزار شد

ورزش. اتومبيلراني. دوديفرانسيل
تهران - دومين دوره مسابقات اتومبيلراني دو ديفرانسيل قهرماني كشور به ياد شهداي مرصاد با مشخص شدن نتايج آن به پايان رسيد.

به گزارش روز شنبه ايرنا اين رقابت‌ها در دو روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به مسافت ‪ ۴‬كيلومتر در منطقه تنگه مرصاد در استان كرمانشاه برگزار شد.

‪ ۷۰‬راننده از استان‌هاي تهران، كردستان، زنجان، كرمانشاه، چهارمحال و بختياري، مازندران، سيستان و بلوچستان و گيلان در اين رقابت‌ها به مصاف يكديگر رفتند.

رانندگان در ‪ ۶‬كلاس، ‪ ۴‬سيلندر كلاسيك، ‪ ۴‬سيلندر حرفه اي، ‪ ۶‬سيلندر حرفه اي، ‪ ۶‬سيلندر كلاسيك، ‪ ۸‬سيلندر و آزاد با هم به رقابت پرداختند.

رقابت‌ها در دو آزمون قدرت و مهارت عبور، سرعت و مهارت برگزار شد.

در كلاس آزاد، سليم سرپولكي از تهران اول شد، رمضان كاويان پور و يعقوب فراش هر دو از مازندران به ترتيب بر سكوي دوم و سوم ايستادند.

در كلاس ‪ ۴‬سيلندر حرفه‌اي (انژكتور)، پرويز شه بخش از سيستان و بلوچستان، محسن جهان كار و مسعود نصيري هر دو از مازندران به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را بدست آوردند.

در كلاس ‪ ۶‬سيلندر حرفه اي، غلام رضا محمودي و سيد فرزاد فاطمي هر دو از كرمانشاه به ترتيب اول و دوم شدند. در اين كلاس نفر سوم به خط پايان نرسيد در كلاس ‪ ۸‬سيلندر، مهران سلطاني از تهران، احمد سهرابي و فرهاي مكفي هر دو از كرمانشاه به ترتيب بر سكوي اول تا سوم ايستادند.

در كلاس ‪ ۶‬سيلندر كلاسيك (كاربراتور)، مجيد ميرزاخاني از چهارمحال و بختياري، فرشاد زندي از مازندران به ترتيب اول و دوم شدند و به طور مشترك سيد صادق فاطمي از كرمانشاه و عليرضا فرهادي از تهران بر سكوي سوم ايستادند.

در كلاس ‪ ۴‬سيلندر كلاسيك، حسن اكبر نژاد و جواهد شريعتي از مازندران و پرويز گيلاسي از كردستان به ترتيب اول تا سوم شدند.

گفتني است كه اين رقابت‌ها طي ‪ ۴‬مرحله در سال برگزار مي‌شود و در مجموع مسابقات، سه نفر برتر هر كلاس به مسابقه‌هاي برون مرزي اعزام مي‌شوند.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: